13 Nisan Cuma Çeyrek Altın Kaç Lira Oldu? Güncel Atın Fiyatları!

Gram altın 13 Nisan Cuma gününe yükselişle başladı. Açılış 177 lira bandında oldu. Çeyrek altın bugün ne kadar oldu? İşte detaylar…

13 Nisan Cuma Çeyrek Altın Kaç Lira Oldu? Güncel Atın Fiyatları!

Gram altın 13 Nisan Cuma gününe yükselişle başladı. Açılış 177 lira bandında oldu. Çeyrek altın bugün ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın son günlerin yıldızı parlayan yatırım araçlarından biri oldu. Fiyatlardaki yükseliş öncesinde altın alan yatırımcıyı ve vatandaşı memnun edecek seviyede gerçekleşti. Fakat altın almak zorunda olanlar aynı memnuniyeti yaşayamadı.

Altın fiyatları haftanın son işlem gününe nasıl bir başlangıç yaptı? Küçük birikimci çeyrek ve yarım altın gibi sarrafiye gruplarının yeni gün fiyatına kilitlendi. Yatırım için gram altından vazgeçmeyenlerse 13 Nisan Cuma gününe “Gram altın ne kadar oldu?” diyerek başladı. İşte yeni günün en güncel altın fiyatları

Gram Altın Bugün Ne Kadar?

Gram altın saat 08.33 itibariyle değerini, bir önceki kapanışa göre yüzde 0,49 artırdı. Yükseliş sonrasında alış işlemleri 177,28 liradan yapıldı. Gram altının satış fiyatı ise 177,31 lira üzerinden gün açılışı yaptı.Çeyrek Altın mı Alacaksınız? İşte Güncel Çeyrek Altın Alış ve Satış Fiyatı!

Çeyrek altın Türk toplumunun vazgeçmediği yatırım ve hediyelerden olmaya devam ediyor.  Bu altın türüne olan ilgi hiçbir zaman azalmazken, artan fiyatlar vatandaşın alım gücünü düşürdü ve satışlar mart ayının ortasından itibaren azda olsa geriledi. Bugünün çeyrek altın alış fiyatı ise 282 lira 24 kuruş oldu. Satışlarsa saat 08.37 itibariyle 288,62 lira üzerinden yapılıyor.

Yarım Altın Kaç Lira?

Yarım altın yatırımcısı güne kayıpla başladı. Yarım altın fiyatı yüzde 2,14 geriledi. Günün ilk yarım altın alış işlemleri 562,71 liradan, satışları ise 577 lira 23 kuruştan başladı.

Cumhuriyet Altını Güncel Satış Fiyatı!

Cumhuriyet altınındaki kayıp yüzde 1,51’i buldu. Düşüş sonrasında cumhuriyet altınının alış fiyatı bin 165 lira, satış fiyatı ise bin 177 liraya geriledi.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri