15 Nisan Pazar Güncel Altın Fiyatları! Gram ve Çeyrek Altın Ne Kadar?

Altın hafta sonu tatilinin ikinci gününe yükselişle başladı. Gram altın 15 Nisan Pazar gününe 178 bandından başladı. Güncel altın fiyatları ise haberimizde…

15 Nisan Pazar Güncel Altın Fiyatları! Gram ve Çeyrek Altın Ne Kadar?

Altın hafta sonu tatilinin ikinci gününe yükselişle başladı. Gram altın 15 Nisan Pazar gününe 178 bandından başladı. Güncel altın fiyatları ise haberimizde…

Altın Değerine Değer Kattı! Altın Bozduracak Vatandaşlar Dikkat!

Altın dünyanın en değerli madenleri arasında yer alırken, bu hafta değerini ciddi oranda artırdı. Gram altın haftayı 178 liranın üzerinde tamamladı. Çeyrek altın yatırımcısına güzel kazançlar getirdi. Piyasadaki yüksek fiyatlar altın bozduracakların yüzünü güldürdü. Altın alacaklarsa bu artışlarda pekte memnun olmadı.

Uzun vadeli yatırımda altında vazgeçmeyen yatırımcılar ve küçük birikimciler hafta boyunca gram altın ve çeyrek altındaki değişimleri yakından takip etti. Fiyatların nasıl bir grafikte ilerlediği hafta sonu tatilinin de önemli konuları arasında yer aldı. Döviz kurlarına ve altının ons değerine bağlı olarak yön belirleyen altın, döviz piyasasında dün kaydedilen düşüşlere pek tepki vermeyerek, yükseliş trendine devam etti.

Bugünün altın fiyatları ise saat 08.11 itibariyle incelendiğinde şöyle oldu.

Gram Altın Ne Kadar?Gram altın yatırımcının düşük işçilik maliyeti nedeniyle en çok tercih ettiği altın türü olmayı sürdürüyor. Bugünün alışlarına 178 lira 49 kuruştan başlanırken, satışlar 178 lira 62 kuruş üzerinden devam ediyor.

Çeyrek Altın Güncel Fiyat!

Çeyrek altın hediye ve yatırım olarak sağlam bir zeminde oturuyor. Bugün satışta 292,04 lira olan çeyrek altın, alışları 285 lira 58 kuruştan yapmaya başladı.

Yarım altın saat 08.17 itibari ise alışta 569 lira 38 kuruş oldu. Aynı dakikalardaki satış fiyatı ise 584 lira 4 kuruş olarak gözlemlendi.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira Oldu?

Cumhuriyet altını bu haftanın yıldızı parlayan altın gruplarından oldu. Yatırımcısını yüksek kazançla memnun etti. Bugünün alış ve satış fiyatlarının değişimi incelendiğinde Cumhuriyet altınında yüzde 0,76’lık artış görüldü. Artış sonrasında alış fiyatı bin 179 liraya, satış fiyatı bin 191 liraya kadar yükseldi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2018, 08:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri