Dolar ve Euro Sert Yükselişine Devam Ediyor! Altın Fiyatları da Çıkışta!

Serbest piyasa döviz kurları bu sabah sert çıkışlar sergiliyor. Kapalıçarşı altın fiyatlarında ilk rakamlar ne kadar?

Dolar ve Euro Sert Yükselişine Devam Ediyor! Altın Fiyatları da Çıkışta!

Serbest piyasa döviz kurları bu sabah sert çıkışlar sergiliyor. Kapalıçarşı altın fiyatlarında ilk rakamlar ne kadar?

Dolar Kuru Bu SabahMerkez Bankası döviz kurları içinde bu sabah sert artışlar dikkat çekiyor. Dolar kuru dün akşam 4.55 liradan günü kapattı. Bu sabah saatlerinden döviz hesaplama işlemleri yüksek rakamlardan başladı. Dolar kurunun döviz altın piyasalarında yükselmesinin nedeninin bugün düzenlenecek olan ABD Merkez Bankası FED’in olağan toplantısı olduğu bildirildi. FED’in toplantısından para politikasının sıkılaştırılması kararının çıkması beklentiler arasında yer alıyor. Dolar kuru şu dakikalarda 4.6118 lira olarak piyasalarda yer alıyor.

Euro Kuru Bu Sabah

FED’in beklenen toplantısının etkileri döviz kurları üzerindeki etkileri euro kurunda da görüldü. Döviz kuru işlemleri yapanlar bu sabah euro fiyatının 5.43 liranın üzerine çıkarak güne başladı. şu dakikalarda euro fiyatı 5.4238 lira olarak işlemlerine devam ediyor. Altın döviz piyasaları bugün euro kurunun ne kadar olduğunu takip edilmeye devam edecek. Ekonomi haberleri arasında en çok okunanlar bu sabah euro kuru haberleri de oldu.

Altın Fiyatları Bu Sabah

Altın fiyatları bu sabah Kapalıçarşı piyasalarına yüksek fiyatlardan başladı. Çeyrek altın fiyatı bu sabah 311 lira, Cumhuriyet altını fiyatı 1.269 lira oldu. Altının gramı şu saatlerde 191.97 lira olarak piyasalarda yer buluyor. Yarım altının 623 lira olarak alıcı buluyor. Reşat altını fiyatı bu sabah 1.301 liranın üzerinden vitrinlerde yer buluyor. Sitemizde günün sonuna kadar yayınlanacak olan altın fiyatları son dakika ve döviz kurları son dakika haberleri ilgiyle okunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri