Cumhurbaşkanı TÜSİAD’ı Ağırladı

TÜSİAD'ın yeni yönetim kurulu bugün, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuğu oldu.

Cumhurbaşkanı TÜSİAD’ı Ağırladı

Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu bugün, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuğu oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün TÜSİAD Yönetim Kurulu üyelerini kabul ederken, Erol Bilecik, kamu ile özel sektör arasındaki ortak çalışmaların ağırlık verileceği bir döneme girdiklerini ifade etti.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) yeni Yönetim Kurulu ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya gelerek toplantı yaptı.

TÜSİAD heyeti, Erol Bilecik başkanlığında ziyareti gerçekleştirirken, Erol Bilecik önemli konularda görüş alışverişinde bulunulduğunu aktardı. Erol Bilecik; ekonomi ve yatırım ortamı, sanayi 4.0, dijital dönüşüm, Avrupa Birliği ve Gümrük Birliği, uluslararası ilişkiler,  eğitim ve gençlik konularında karşılıklı fikir alışverişinde bulundukları bilgisini verdi. TÜSİAD heyeti Erol Bilecik’in başkanlığında, Türk iş dünyası hakkındaki görüşlerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sundu.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen ziyaretin ardından açıklama yaptı. Bilecik, Türkiye'nin yatırım ortamı ve küresel çapta rekabet gücü konusunda bu alanların önemli olduğunu vurgulayarak,  büyük önem içeren bu alanlarda kamu ile özel sektör arasında yaşanan karşılıklı görüşmelerin, ortak çalışmaların ve yapılacak etkinliklerin önemine dikkat çekti. Erol Bilecik, bu birlikteliğin daha da artacağı ve yoğunluk kazanacağı bir döneme girdiklerini ifade etti.

Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu bugün, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuğu oldu. Toplantının ardından konuşan TÜSİAD Heyeti Başkanı Erol Bilecik, Türk iş dünyası hakkındaki görüşlerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunduklarını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2017, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER