İDO Seferlerinde Yine İndirim Yaptı

İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmeciliği hafta içi uyguladığı indirimlere bir yenisini daha ekledi.

İDO Seferlerinde Yine İndirim Yaptı

İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmeciliği hafta içi uyguladığı indirimlere bir yenisini daha ekledi.

Kısa adı İDO olan İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmeciliği Eskihisar – Topçular arasındaki gidiş – geliş ücretlerinde indirime gittiğini açıkladı. İndirim sadece hafta sonları geçerli olacak. İDO daha önce de 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle  körfez geçiş ücretlerinde yüzde 25 oranında bir indirim yapmıştı.Eskihisar – Topçular arasında sefer yapan arabalı vapurlarda geçerli olmak üzere yapılan indirim ile gidiş – geliş ücreti 70 liraya indirildi. Otomobil, minivan ve cip araçlar indirimli tarifeden faydalanacak ve indirim sadece hafta sonları için uygulanacak. 22 Şubat 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere cuma – cumartesi – pazar günleri geçerli olacak bu indirimden faydalanmak isteyen yolcular gidiş – geliş biletlerini Eskihisar – Topçular feribot gişelerinden alabilecekler. Gidiş dönüş değil de tek yön yolculuk etmek isteyen otomobil, minivan ve cipler için ise tek yön geçiş ücreti 45 lira olarak bildirildi.

İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmeleri ayrıca Sirkeci – Harem arasında sefer yapan arabalı vapur tarifesinde de değişiklik yaparak hizmet süresini uzattı. Pazartesi gününden cumartesi gününe kadar 05:30 – 22:30 saatleri arasında, pazar günleri de 07:00 – 21:00 saatleri arasında Sirkeci –Harem hattında sefer yapan feribotların sayısı artırıldı. Pazartesi günüden cumartesi gününe kadar da 05:00’ten 24:00’e kadar, Pazar günleri ise yine 05:00’ten 22:30’a kadar uzatıldı.

Her zaman yolcularının keyfini, güvenli ve ucuz fiyata seyahat etmesini ve konforunu düşünerek kendini geliştiren İDO Sirkeci – Harem ve Eskihisar – Topçular hatlarında toplamda 18 olmak üzere 3 ayrı çeşit arabalı vapur ile hizmetlerine devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER