2018 N Kolay Kredi Başvurusu, Hesaplama ve Faiz Oranları

Aktif Bank’ın online kredi hizmeti olan N Kolay Kredi sayesinde oldukça kolay bir yol ile şubeye gitmeye, herhangi bir belge ayarlamaya gerek kalmadan ihtiyaç kredisi çekebilmek mümkün.

2018 N Kolay Kredi Başvurusu, Hesaplama ve Faiz Oranları

N Kolay, Aktif Bank’ın ortaya çıkardığı ve bankacılık alanında hizmet veren bir markadır. N Kolay kredi ise, marka sahibi Aktif Bank’ın müşterileri için sağlamış olduğu bir kredi ürünüdür. N Kolay kredi sayesinde kolaylıkla kredi başvurusunda bulunulacağı gibi, kullanılacak olan krediyi tahsis etmek üzere herhangi bir banka şubesine gitmeye de gerek yoktur. Onaylanan kredi başvurusunun ardından kullanılacak kredi miktarı direkt olarak hesaba aktarılır.

N Kolay aracılığı ile kredi başvurusunda bulunacak olan tüketiciler, kredi notu düşük olsa dahi kredi çekme imkanı elde edebilir. Ayrıca şubesiz hizmet sağlanması nedeniyle, çekilen krediler için herhangi bir masraf ödemesi gerektirmez. Tüm bunların yanı sıra hesaba yatırılan para, N Kolay internet şubesine giriş yapılarak istenilen başka bir banka hesabına da aktarılabilir.

En Kolay Kredi Veren Bankayı Bulma

Günümüzde en kolay kredi veren bankalar arasında pek çok bankaya ek olarak Aktif Bank da bulunmaktadır. Aktif Bank’ın online kredi hizmeti olan N Kolay Kredi sayesinde oldukça kolay bir yol ile şubeye gitmeye, herhangi bir belge ayarlamaya gerek kalmadan ihtiyaç kredisi çekebilmek mümkün. Aktif Bank müşterisi olmayan tüketiciler bile N Kolay Kredi imkanından faydalanabiliyor. Bu durumda en kolay kredi veren bankaların başında gelen Aktif Bank, kendi müşterisi olmayan tüketicilerin ayağına bir kurye gönderiyor ve gerekli belgelerin bu şekilde imzalanmasını sağlıyor. Böylelikle yapılan kredi başvurusunun onaylanması halinde anında para hesaba aktarılıyor ve kullanılmaya başlanabiliyor.

N Kolay Kredisi için Aranan ŞartlarN Kolay Kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerde aranan belli başlı şartlar mevcuttur. Bu şartlar arasında 18 yaşını doldurmuş olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve risk ile istihbaratında herhangi bir negatif durumu olmamak olarak yer almaktadır.

N Kolay Kredi başvurusu yapıldığında krediyi alabilmek için herhangi bir sigorta yaptırmak zorunlu olmamakla beraber minimum 3, maksimum 48 ay vade yapabilme imkanı mevcuttur. Ayrıca söz konusu kredi kampanyasında en az 2 bin TL, en fazla da 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabilme imkanı bulunur.

N Kolay Kredi Başvuru ve Hesaba Aktarım

En kolay kredi başvurusu yapılan krediler arasında yer alan N Kolay Kredi’ye başvuracak olan kişi Aktif Bank müşterisi ya da Passolig Kart sahibi bir tüketici ise; ihtiyacı olan krediyi girmesi, sözleşmeleri onaylaması ve paranın hesabına aktarılmasını beklemesi gerekir.

Eğer N Kolay Kredi’ye başvuracak kişi yeni bir müşteri ise; online olarak internet şubesi üzerinden kısa bir başvuru formu doldurmalı ve sözleşmeyi onaylamalıdır. Bu iki işlemin ardından N Kolay tarafından gönderilecek olan kurye ile gerekli imzaları atılması gerekir. Böylelikle para anında hesaba aktarılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

N Kolay Kredi hesaplama işlemleri, müşterinin başvuruda bulunduğu esnada gerçekleştirilebilir. Ayrıca N Kolay Kredi hesaplama için çeşitli hesaplama araçları da mevcuttur. Bunun için internet şubesine giriş yaparak, çekilecek olan kredi miktarı ve vadesi girilebilir, hesaplama tablosunun dokümanı alınabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri