Albaraka Türk Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında hizmet veren bankalar arasında lider konumda yer almaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında hizmet veren bankalar arasında lider konumda yer almaktadır. Uluslar arası bir finans kuruluşunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk faaliyetlerine 1985 yılında başlamıştır. Dünya genelinde 181 şubesi bulunmaktadır. Albaraka Türk çalışma saatleri olarak diğer bankalar gibi sadece hafta içi günlerde hizmet vermektedir.

Albaraka Türk Kaçta Açılıyor?Albaraka Türk kaçta açılıyor? Sorusunu cevaplamak gerekirse; Banka sabah saat 09:00’da açılır, akşam 17:00’a hizmet vermeye kadar devam eder. Albaraka Türk personelleri 12:30 – 13:30 saatleri arasında 1 saat öğle tatili yaparlar. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın her şubesinde aynı Albaraka Türk mesai saatleri geçerlidir. Hafta içi günlerde şubelere gelen bankacılık hizmeti almak isteyen müşterilerine hizmet veren Albaraka Türk, hafta sonu cumartesi ve pazar günleri kapalıdır. Banka’nın kapalı olduğu günler ayrıca resmi tatiller, dini bayramlar, yılın ilk günüdür. Albaraka Türk Katılım Bankası şubeleri haricinde dijital bankacılık hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Albaraka Türk Öğle Tatili Ne Zaman?

Albaraka Türk çalışma saatleri dahilinde Banka şubelerine giden müşteriler hizmet almak istedikleri her konuda çalışanlardan yardım alabilirler. Banka müşterileri Albaraka Türk mesai saatleri dahilinde şubelerden yapabilecekleri her temel bankacılık işlemini günün 24 saati internet yoluyla da yapabilirler. Kendini sürekli dijital bankacılık alanında geliştirme yoluna giden Albarak Türk’ün internet şubesinde üye olunabilmektedir. Üyelik işlemi sırasında Banka’nın sisteminde müşteri bilgilerinin eksiksiz bir şekilde bulunuyor olması gerekmektedir. Albaraka Türk öğle tatili sırasında işlem yapmak isteyen kişiler de internet şubesini kullanarak istedikleri işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Albaraka Türk Katılım Bankası internet şubesinden tüm bankacılık işlemleri hızlı ve basit bir şekilde yapılabildiği gibi, bu kullanımdan dolayı işlem maliyetleri de düşürülebilir. İnternet şubesinden yatırım ürünlerinin takibi de yapılabilir, vergiler ve su, elektrik, telefon, doğalgaz gibi faturalar ödenebilir. Albaraka Türk öğle tatili saatleri 12:30 – 13:30 saatleri arasındadır. Bu saatlerde işlem yapmak isteyen müşteriler telefon bankacılığı ya da web şubesi aracılığıyla istedikleri hizmeti alabilir, bilgi almak istedikleri konuda da yardım alabilirler.

Albaraka Türk Güncel Mesai (Çalışma) Saatleri

Albaraka Türk kaçta açılıyor? Diye soranlar çoğu zaman Banka’nın öğle tatili yapıp yapmadığını da merak ederler. Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinde çalışan personeller 09:00’da işe başlarlar. Öğle 12:30’da öğle tatiline çıkan personeller 1 saat boyunca izinlidirler. 13.30’da yeniden işlerinin başına geçen Albaraka Türk personelleri 17:00’a kadar müşterin soruları ve sorunları ile ilgilenmeye devam ederler. Mesai saatleri haricinde bankacılık işlemleri konusunda yardım almak isteyenler Banka’nın telefon bankacılığı hizmetinden de faydalanabilirler. İnternet şubesinden işlem yapmanın yanı sıra ayrıca Albaraka Türk web sitesinden bankanın hizmetleri ve bu hizmetlerin detayları ile ilgili istenen bilgilere ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2018, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri