Bonus Kart Nedir? Bonus Kart Başvuru ve Başvuru İptali

Bonus kart, Türkiye genelinde ilk defa çok markalı ve çip olarak üretilmiş bir kredi kartı ürünüdür. Kullanıcıları için her türlü ihtiyaca cevap verecek nitelikte hazırlana Bonus kart, ayrıca çeşitli avantajlar da sağlamaktadır.

Bonus Kart Nedir? Bonus Kart Başvuru ve Başvuru İptali

Bonus kart, Türkiye genelinde ilk defa çok markalı ve çip olarak üretilmiş bir kredi kartı ürünüdür. Kullanıcıları için her türlü ihtiyaca cevap verecek nitelikte hazırlana Bonus kart, ayrıca çeşitli avantajlar da sağlamaktadır.

Kredi kartları, günümüzde tüketicilerin hayatını kolaylaştıran, pek çok alanda çeşitli olanaklar sağlayan, taksit ve nakit ihtiyacını karşılayarak ödeme kolaylığı sağlayan banka ürünlerinden biridir. Dolayısıyla oldukça fazla tercih edilen kredi kartları, bugün pek çok vatandaşın cüzdanında yerini almaktadır. Bonus kart da, yine bu kredi kartı ürünlerinden biridir. Bonus kart, kullanıcılarının yapmış oldukları her alışverişte kat kat bonus para kazandırırken, bu bonus paralar ile anlaşmalı noktalarda yine alışveriş yapma olnağı sağlamaktadır. Öte yandan taksit avantajları ve taksitli nakit avans imkanı da tanıyan bonus kart, hamillerinin hayatını bir hayli kolay bir hale getirmektedir.

Bonus Kart Nedir?

Bonus kart, Garanti Bankası’nın müşterileri için sunmuş olduğu bir bankacılık ürünüdür. Kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve fırsatlar sunan Bonus kart, ayrıcalıklı bir yaşam imkanı da tanımaktadır. Garanti Bankası Bonus kart kullananlar için bankacılık dışında pek çok alanda da hizmet sunmaktadır. Bonus kart sahibi olanlar Garanti Seyahat Hattı, Garanti Shuttle Hizmeti, Garanti Otopark, Acil Durum Hizmetleri ve Garanti Asistan gibi pek çok ayrıcalıklardan faydalanabilmektedir.

Örneğin; bu kapsamda Garanti Asistan sayesinde, araç arızası gibi durumlarda çekici hizmeti ve bir adet ücretsiz yedek parça teminatı sağlayan Bonus kart, bir kahvaltı ve gece konaklaması, aracın alınamaması halinde refakatçi için gidiş – dönüş bileti ya da özel şoför desteği gibi hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra Garanti Shuttle Hizmeti sayesinde de Bonus kart sahipleri, havayoluna kolaylıkla ulaşabilmek adına hizmet almaktadır.

Bonus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus kart başvurusu yalnıza Garanti Bankası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Garanti Bankası ürün ve hizmetleri arasında yer alan Bonus kart başvuru yöntemleri çeşitlilik gösterebilmektedir. Örneğin; bankanın resmi web sitesi üzerinden bonus kart başvurusu yapabilmek için öncelikle sitede Bonus kart menüsüne giriş yapmak ve ardından başvuru yapılacak olan Bonus kart türünü seçmek gerekmektedir. Ekranda yer alan  “Hemen Başvur” menüsü sayesinde tüketiciler anında başvuru formunu doldurup Garanti Bankasına iletebilmek mümkündür. Bu sayede kart başvuru banka tarafından olumlu yanıtlandığında başvuru sahibine dönüş yapılmakta ve Bonus kart adrese teslim edilmektedir.

Bonus Kart Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Herhangi bir yoldan kart başvurusunda bulunan bir tüketici Bonus kart başvuru iptali gerçekleştirmek istediğinde en yakın Garanti Bankasına gitmesi gerekmektedir. Garanti Bankası şubesine müracaat eden başvuru sahibi iptal talebinde bulunmalıdır. Bonus kart başvuru iptalinin bir diğer yolu ise telefon bankacılığıdır. Başvuru sahibi Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de kart başvurusu için iptal talebinde bulunabilmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri