Denizbank Bireysel Bankacılık Ürünleri

Denizbank, emekli bankacılığı, kurumsal bankacılık, özel bankacılık, tarım bankacılığı, altın bankacılığı, KOBİ bankacılığı, ticari bankacılık ve afili bankacılığı gibi çeşitli bankacılık hizmetlerinin yanı sıra bireysel müşterilerine özel bireysel bankacılık alanında da hizmet vermektedir.

Denizbank Bireysel Bankacılık Ürünleri

Denizbank, emekli bankacılığı, kurumsal bankacılık, özel bankacılık, tarım bankacılığı, altın bankacılığı, KOBİ bankacılığı, ticari bankacılık ve afili bankacılığı gibi çeşitli bankacılık hizmetlerinin yanı sıra bireysel müşterilerine özel bireysel bankacılık alanında da hizmet vermektedir. Bireysel bankacılık alanında da pek çok ürün ve hizmet sunan kuruluş, Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Denizbank bireysel bankacılık ürünleri oldukça çeşitlilik göstermekle beraber bireysel krediler, kredi kartları, banka kartı, altın hesabı, Deniz Hesap, biriktiren hesap, vadeli ve vadesiz hesap gibi mevduat ürünleri, birikim yönetimi ürünleri, paketler, BES ve sigorta ise bunlardan yalnızca bazılarıdır.

Denizbank Bireysel Bankacılık Kredi ve Kredi Kartı Ürünleri

Denizbank bireysel bankacılık ürünlerinden biri olan kredi, bireysel müşterilerin ihtiyaç ve durumlarına göre alternatifler sunmaktadır. Bireysel müşterilere özel olarak hazırlan krediler; Eğitim Kredisi, Krediniz Facebook’ta, Twitter’dan Kredi gibi ihtiyaç kredisi ürünleri, Anında Para Hesabı, Kurtaran Hesap gibi kredili mevduat hesabı ürünleri, DenizMortgage ve Kentsel Dönüşüm Anahtarı Deniz’de gibi Mortgage kredi ürüleri ve taşıt kredisidir.

Bireysel bankacılık ürünlerinden bir diğer olan kredi kartı ürünleri ise; Deniz Bonus, Afili Bonus, Ada Bonus, Emekli Bonus, TED Afili Bonus, Kemer Bonus, NETCARD gibi ürünlerin yanı sıra, Fenerbahçe Bonus Card, GS Bonus Card, BJK Bonus Card, Trabzonspor Bonus Card, ES ES Bonus, Konyaspor Bonus, Manchester United Bonus, Orduspor Bonus, Şanlıurfaspor Bonus, Denizlispor Bonus, Mersin İdman Yurdu, Kasımpaşaspor Bonus, GÖZ GÖZ  Bonus, KAF KAF Bonus,  Akhisar Bonus, Çaykur Rizespor Bonus ve Bursaspor Bonus gibi taraftarlara özel hazırlanmış kredi kartı ürünleridir.

Denizbank Bireysel Bankacılık Vadeli ve Vadesiz Hesap ÜrünleriDenizbank bireysel bankacılık olarak sunulan bir diğer ürünler ise vadeli ve vadesiz hesap ürünleridir. Vadeli hesap ürünleri; MevduatFon, Ara Dönem Ödemeli Hesap, Deniz Hesap, Mevduat Biriktiren Hesap, Korumalı Mevduat Hesabı, Çok Para Birikimli Mevduat Hesabı, Web’de Mevduat, Vadeli Altın Hesabı, Vadeli Mevduat, Para Çekilebilir Mevduat Hesabı, Kaptan Hesap, Konut Hesabı, Çeyiz Hesabı ve Altın Hesap gibi hesaplardır. Söz konusu hesaplar ile bireysel müşteriler kendilerine en uygun hesabı, birikimi ve tasarruf elde edebilmektedir.

Denizbank’ın bireysel müşterileri için hazırlamış olduğu vadesiz hesap ürünleri ise; Vadesiz Mevduat Hesabı, Altın Biriken Hesap ve Tasarruf Ettiren Hesap gibi hesaplardır.   

Söz konusu ürün ve hizmetlerden faydalanmak isteyen tüketicilerin internet şubesine ya da en yakın Denizbank şubesine başvuruda bulunması gerekmektedir.

Denizbank Bireysel Hesap Nasıl Açılır?

Denizbank bireysel hesap açabilmenin pek çok yolu vardır. Denizbank üzerinden bireysel hesap açarak bankadan ürün ve hizmet almak isteyen müşteriler, Denizbank’ın telefon bankacılığı, internet şubesi ya da en yakın şubesi üzerinden hesap açma talebini bildirerek işlemi gerçekleştirebilir.

Denizbank bireysel hesap açabilmenin tek şartı 18 yaşını doldurmaktır. 18 yaşını doldurmuş her birey söz konusu bu yollardan birine başvuruda bulunarak hesap açma işlemini gerçekleştirebilir. Denizbank’tan hesap açmak için en kolay yol ile müşteri hizmetleri aranarak, hesap açma talebinde bulunarak, müşteri temsilcisinin işlem ve komutları doğrultusunda anında hesap açma işlemi gerçekleştirilebilir.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2018, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri