Güncel Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

Vakıfbank telefon bankacılığı sayesinde 7/24 hizmet alabilmek için müşteri hizmetlerine bağlanmak gerekmektedir.

Güncel Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

Vakıfbank müşteri hizmetleri, Vakıfbank’ın telefon bankacılığı alanında sağlamış olduğu hizmetlerden biridir. Şubeye gitmek istemeyen banka müşterileri için 7 gün 2 saat kesintisiz hizmet sağlayan Vakıfbank müşteri hizmetleri, şubelerde gerçekleştirilen hemen hemen her işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Telefon bankacılığı alanında Vakıfbank’ın söz konusu bu hizmetlerinden faydalanabilmek için öncelikle müşterinin, uygulanmakta olan bir takım güvenlik adımlarından geçmesi gerekmektedir. müşteri hizmetleri ile gerçekleştirilen tüm görüşmeler kayıt altına alınmakla beraber, Vakıfbank müşteri temsilcisine bağlanıldığında bazı güvenlik soruları ile karşılaşılmaktadır. Ayrıca Vakıfbank müşteri temsilcisine bağlanmak için talep edilen müşteri numarası, şifresi gibi bilgilerin tuşlanması gerekmektedir. Böylelikle kişiye özel olan bu şifreler paylaşılmamış olacaktır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıfbank Türkiye’de sıklıkla tercih edilen bankalardan biridir. Bu nedenle müşteri temsilcisine bağlanmak bazen bir hayli zor olabilmektedir. Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmek için öncelikle müşteri hizmetleri numarası tuşlanarak arama yapılmalıdır. Hat bağlandığında ilk olarak telefondan “2” tuşlanmalı ve bu menüdeki sinyal sesinden sonra yeniden “2” tuşlanmalıdır. Sesli yanıt sistemine bağlanıldığında ise “7” tuşlanmalıdır. Eğer ki müşteri temsilcisi ile görüşmek üzere bekleyen müşteri sayısı az ise, çok beklemeden direkt olarak temsilciye bağlanılacaktır.

Vakıfbank müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanmanın bir başka yolu ile ana menü üzerinden önce “2”, sonra da “0”ı tuşlamaktır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerinin Sağladığı Hizmetler Nelerdir?Vakıfbank müşteri hizmetleri ayrıca, bankanın tüm bankacılık işlemlerini müşterisinin ayağına getirmesi anlamına da gelmektedir. Yani şubede gerçekleştirilen hemen her türlü işlemi telefon bankacılığı ile de gerçekleştirebilmek mümkündür.

Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayan bir müşteri, otomatik ödeme talimatı, kredi kartı borç sorgulama, kayıp, çalıntı ihbarı, kredi kartı başvurusunda bulunmak gibi her türlü kart işlemleri, hesap bakiyesi öğrenme, hesaplar arası para transferleri, yatırım işlemleri, kredi başvurusu, hesap açma – kapama, vadeli mevduat oranları, döviz alış – satış işlemleri, ödeme işlemleri gibi hesap ve yatırım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca sigorta başvurusu, internet, mobil ve ATM işlemleri, POS ve üye işyeri işlemleri de Vakıfbank’ın telefon bankacılığı sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan kolaylıkla halledilebilmektedir.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıfbank telefon bankacılığı sayesinde 7/24 hizmet alabilmek için müşteri hizmetlerine bağlanmak gerekmektedir. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 44 0 724’tür. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Türkiye sınırları içerisinden müşteri hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşteriler 0850 222 0 724 numara telefon hattını da arayarak Vakıfbank müşteri temsilcisine ulaşabilirler.

Yurt dışından arayacak olan müşteriler için Vakıfbank müşterisi hizmetleri numarası, başına 0090 (+90) tuşlayarak 850 22 0 724’ü arayabilirler.

Müşteriler söz konusu bu telefon numaralarını günün herhangi bir saatinde arayarak talep, öneri ve şikayetlerde bulunabilir, dilediği işlemleri gerçekleştirebilir ya da hesabıyla – kredi kartıyla alakalı her türlü soruları sorabilirler. 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri