Maximum Kart Nedir? Maximum Kart Başvuru ve Başvuru İptali

Maximum kart, Türkiye İş Bankası’nın müşterileri için özel olarak hazırlamış olduğu bir kredi kartı ürünüdür.

Maximum Kart Nedir? Maximum Kart Başvuru ve Başvuru İptali

Maximum kart, bankalar tarafından müşterilerinin kullanımına sunulan ve alışveriş yapmaya yarayan bir kredi kartı türüdür. Kullanıcılarının alışverişten eğlenceye, ihtiyaçtan nakde kadar her türlü ihtiyacına cevap veren Maximum kart, ayrıca taksit, nakit avans ya da bunun gibi pek çok avantaj sağlamaktadır.

Hem yurt içinde, hem de yurt dışında, tüm visa ve master card üyesi iş yerlerinde geçerli olan Maximum kart, her alışverişte kullanıcısına kazandırmış olduğu Maxi puanlar ile yeniden alışveriş yapma olanağı sağlamaktadır. Böylelikle bir sonraki alışverişi bedava yapabilmek ya da bedava alışveriş yapabilmek için maxi puan biriktirebilmeye imkan tanınmaktadır.

Maximum Kart Nedir?

Maximum kart, Türkiye İş Bankası’nın müşterileri için özel olarak hazırlamış olduğu bir kredi kartı ürünüdür. Maximum kart sahipleri çeşitli alışveriş kampanyalarından faydalanırken, ayrıca dünyanın her bir noktasında alışveriş yapabilme ya da bankacılı dışında da hizmet alabilme olanağı sağlamaktadır.

Maximum kart, kullanıcılarının talebine, ihtiyacına ve durumuna göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bu doğrultuda Türkiye İş Bankası, müşterileri için Maximum Kart, Maximum Premier Kart, Maximum Gold Kart, İş’te Üniversiteli Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Platinum Kart ve Maximum Aidatsız Kart gibi kart çeşitleri sunmaktadır. Bahsi geçen bu kartlar, hayatı daha kolay bir hale getirirken, sahip oldukları pek çok özellik sayesinde ayrıca kullanıcılarına ayrıcalık tanımaktadır. 

Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Maximum Kart Türkiye İş Bankası tarafından üretilmiş olan bir karttır. Dolayısıyla Maximum kart başvurusu yalnızca Türkiye İş Bankası üzerinden gerçekleştirilmektedir.   

Maximum kart sahibi olmak isteyen bir tüketici, çeşitli yollardan kart başvurusunda bulunabilmektedir. Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden Maximum kart başvurusu yapabilmek için tüketicinin öncelikle hangi karta başvuru yapacağını belirlemesi ve ardından ekranın sağ üstünde yer alan “Maximum Karta Başvurun” menüsü üzeriden başvuru formu doldurması gerekmektedir. Böylelikle kart başvurusu olumlu sonuçlandığında, banka yetkilileri tarafından başvuru sahibine dönüş yapılmakta ve kart adrese teslim edilmektedir.

Maximum kart başvurusu yapabilmenin diğer yolları ise; internet bankacılığı, mobil şube, telefon bankacılığı SMS ve en yakın Türkiye İş Bankasına bizzat müracaat etmektir. Böylelikle her tüketicinin ayrıcalıklı Maximum kart sahibi olabilmesi ve anında alışveriş yapabilmesi mümkündür. 

Maximum Kart Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Maximum kart başvuru iptalinde bulunmak isteyen bir tüketicinin en yakın ya da başvuru yapmış olduğu Türkiye İş Bankası’na müracaat etmesi gerekmektedir. Şubede müşteri temsilcilerine kart başvurusunun iptal talebinde bulunarak, kart almaktan vazgeçebilmektedir.

Maximum kart başvuru iptalinin bir başka yolu ise 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir. Müşteri hizmetlerini arayan başvuru sahibi, bu sayede müşteri temsilcisine başvuru iptali talebinde bulunularak, iptal işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.   

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri