Ziraat Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Yapılan İşlemler

Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı hizmeti alabilmek için sadece Banka’nın web sitesi olan ziraatkatilim.com.tr adresinde bulunan “İnternet Şube” butonuna tıklayarak yararlanılabilir.

Ziraat Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Yapılan İşlemler

Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı hizmeti alabilmek için sadece Banka’nın web sitesi olan ziraatkatilim.com.tr adresinde bulunan “İnternet Şube” butonuna tıklayarak yararlanılabilir. Ziraat Katılım Bankası’nın internet şubesi aracılığıyla Banka’daki hesaplara en güvenli şekilde ulaşmak ve her çeşit bankacılık işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Bunun için Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı giriş yapmak yeterli olacaktır.

Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?İnternet bankacılığı Ziraat Katılım Bankası’na giriş yapabilmek için şifre gerekmektedir. şifre alındıktan sonra 7/24 bütün bankacılık işlemlerine erişim sağlanabilir. İnternetin bulunduğu her yerden girilebilen Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı ile banka şubeleri ile karşılaştırıldığında işlemler çok daha düşük maliyetlerle yapılır. Ziraat Katılım banka kartı ya da kredi kartı sahipleri şifrelerini Banka’nın internet şubesindeki yönlendirmelerden yararlanarak alabilirler. Şifre alma işlemi sırasında Ziraat Katılım müşterilerinden banka kartlarının numarası, kartın son kullanma tarihi ve kart şifresi istenmektedir. Ziraat Katılım müşterisi olmayan kişiler ise Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı Başvurusu adımlarını takip ederek müşteri numaralarını ve şifrelerini dakikalar içinde alabilirler. Şifresini unutan Banka müşterileri de banka kartı bilgileri ile yeni şifre alabilmektedir.

Ziraat Katılım İnternet Bankacılığıyla Yapılan Tüm İşlemler

İnternet bankacılığı Ziraat Katılım kullanımı için gerekli olan başvuru ve şifre alma işlemleri tamamlandıktan sonra internet şube müşterileri ajandalarına giriş, hesap hareketlerini görüntüleme, cari hesap açma – kapama, katılım hesabı açma – kapama, kapalı ve ortak hesaplara erişim, IBAN bilgilerini görüntüleme, havale ve EFT işlemleri, döviz transferi, düzenli ödeme talimatı verme, kayıtlı işlemlere erişim, yatırım işlemlerini gerçekleştirme, döviz alım satımı ve hesaplaması, altın alım satımı ve hesaplaması, kredi taksiti banka kartı borcu ödeme, ödeme planlarını görüntüleme, fatura ödemeleri, otomatik ödeme talimatı işlemlerini görüntüleme ve değişiklik yapma, MTV ödemesi, gümrük vergisi ödemesi, diğer vergi ödemeleri, şifre değiştirme işlemleri gibi pek çok işlem kolay ve zamandan tasarruf ederek yapılabilir.

Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı Başvurusu

Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı Başvurusu yapmak isteyen, internet şubedeki hizmetlerden hızlı ve güvenli olarak faydalanmak isteyenler Ziraat Katılım Bankası şubelerine giderek nüfus cüzdanları ile beraber başvuru da bulunabilirler. Banka şubesinde personellerin vereceği İnternet Şubesi Başvuru Forumu doldurulduktan sonra imzalamak Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı Başvurusu için yeterli olacaktır. Banka’nın internet şubesi kullanımı için başvuru yapmak isteyenler ayrıca şubeye gitmeye gerek kalmadan Ziraat Katılım Bankası’nın 0850 220 5000 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak da yardım alabilirler. Ziraat Bankası müşteri temsilcileri ve sesli yanıt sistemi sayesinde Ziraat Katılım İnternet Bankacılığı giriş için gerekli olan başvuru yapılır ve müşteri numarası ile şifre alınabilir. Kurumsal firmaları için Ziraat Katılım internet şubesinde istenildiği kadar kullanıcıya yetki tanımlama imkanı bulunmaktadır. Ayrıca yetkilendirilen alt kullanıcıların internet şubesinde yapabilecekleri işlemlere istenen sınırlamalar da getirilebilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri