Vakıf Katılım Denizli’de!
Advert Advert Advert


Vakıf Katılım Denizli’de!


Vakıf Katılım Denizli’de!
Vakıf Katılım Denizli’de! -

Vakıf Katılım olarak vizyonlarını katılım bankacılığında bir referans haline gelmek olarak belirlediklerini dile getiren Genel Müdür İkram Göktaş, Denizli’deki Vakıf Katılım şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

Katılım bankacılığı sektörünün önde gelen kurumlarından biri haline gelmek istediklerini vurgulayan İkram Göktaş, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürdüklerini kaydetti. Denizli’de katıldığı Vakıf Katılım Denizli Şubesi açılışında bir konuşma yapan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, bu sektörde referans kurum haline gelmek istediklerini dile getirdi.

Denizli Saraylar Mahallesi’nde bulunan Vakıf Katılım şubesinin açılışında konuşan Göktaş, ülke ekonomisine katkıda bulunmak için çalıştıklarını ve bu anlamda ülke ekonomisi için önemli illerden biri olan Denizli’de yatırımcıların yanında olacaklarını belirtti. Denizli’nin kalkınmasına katkıda bulunacak olan projelere destek vereceklerini açıklayan Göktaş, Vakıf Katılım’ın Denizli’deki yatırımcılar için önemli bir adres olacağını söyledi.

Katılım bankacılığı sektörünün Türkiye’deki kamu yatırımlarıyla beraber hızlı bir ivme ve yeni bir boyuta geçtiğini belirten Genel Müdür İkram Göktaş, şu anda sektörün en genç oyuncusu konumunda olmalarına karşılık vakıf kültürünün bir temsilcisi olarak ilk aşamada hızlı şubeleşmek ve olabildiği kadar fazla müşteri ile temasa geçmek istediklerini belirtti. Çalışmaların bu doğrultuda ilerlediğini belirten Göktaş, kısa süre içerisinde şube sayısını 23’e çıkarmayı planladıklarını, 2016 yıl sonu itibariyle en az 30 şube ve 500 çalışana ulaşmayı amaçladıklarını söyledi.

Vakıf Katılım olarak katılım bankacılığı sektöründe kendileri için belirledikleri hedefin uzun vadede 2023 yılında sektör lideri olmak olduğunu söyleyen İkram Göktaş, yatırımcıların açtıkları şubeler ve sundukları hizmetlere ilgisinin yüksek düzeyde olduğunu vurguladı. Bu ilgi ve teveccüh karşısında gerekeni yapmaları gerektiğinin farkında olduklarının altını çizen Vakıf Katılım Genel Müdürü, bu konuda sektör paylarını 2018 yılında yüzde 10’lar seviyesine ulaştırmayı amaçladıklarını belirtti. 2023’te sektör lideri olabilmek adına oldukça fazla çalışma yapmaları gerektiğini belirten Göktaş, Vakıf Katılım çalışanlarına da seslenerek daha çok yol kat etmeleri gerektiğini söyledi.

vakıf katılım vakıf katılım denizli şubesi açıldı ikram göktaş 2023'te sektör liderliği vakıf katılım sektör liderliğine oynayacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altın Yeni Rekorlara Doğru Koşabilir
Altın Yeni Rekorlara Doğru Koşabilir
BIST 100 Endeksi Zirve Tazeledi!
BIST 100 Endeksi Zirve Tazeledi!