Advert Advert Advert


   

Markafoni’den Flaş Türkiye Kararı! 30 Haziranda Kapanıyor

Markafoni’den Flaş Türkiye Kararı! 30 Haziranda Kapanıyor

Markafoni Türkiye’deki faaliyetlerine 30 Haziranda son vereceğini açıkladı. Web sitesinden yapılan açıklama ile müşterilerine veda eden Markafoni, 2008 yılından bu güne kadar milyonlarca kişinin alışverişteki sanal adresiydi.

Markafoni Türkiye’deki faaliyetlerine son vereceğini açıkladı. Web sitesinden yapılan açıklama ile müşterilerine veda eden Markafoni, 2008 yılından bu güne kadar milyonlarca kişinin alışverişteki sanal adresiydi.

Markafoni tarafından alınan flaş karar müşterileri şok etti. Online alışveriş sitesini sabah saatlerinde ziyaret etmek isteyen müşteriler bir açıklama yazısı ile karşılaştı. Markafoni tarafından yapılan yazılı açıklamada, sitenin faaliyetlerine 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle sonlandıracağı kaydedildi. Faaliyetlerine üzülerek son verdiğini ifade eden Markafoni 2008 yılından beri Türkiye’ye hizmet verdiklerini bildirdi.

Online alışverişin lider isimleri arasında ilk sıralarda yer alan Markafoni, tüm müşterilerine destekleri ve güvenleri için teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

30 Haziran 2017 İtibariyle Faaliyetlerine Son Verecek!

Markafoni tarafından yapılan yazılı açıklamada faaliyetlerin 30 Hazirana kadar devam edeceği, bu tarihe kadar alınacak ürünlerin sevkiyatının süreceği, sevki gerçekleşmemiş ürünlerin ifade edilen tarihe kadar depolardan müşterilere gönderileceği ve iade ürünler hakkında yasal uygulamaların geçerli olacağı duyuruldu.

Müşterilerin siparişler ve iade işlemleri hakkında ayrıntıları internet sayfasının “Siparişlerim” bölümünden takip edilebileceğini de açıklamaya ekleyen Markafoni, müşteri sorularının veya şikayetlerinin siteye ait mail adresiyle taraflarına iletilebileceğini de kaydetti.

Türkiye’nin İlk Sanal Alışveriş Sitesiydi

Markafoni Türkiye’deki faaliyetlerine 2008 yılında başladı. giyimden kozmetiğe, çantadan ayakkabıya kadar geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet veren online alışveriş devi fiyatlarıyla tüketicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Kısa bir süre içerisinde sanal alışverişin ilk adresi olmayı başaran Markafoni, milyonlarca kullanıcıya hizmet vermekteydi. Alınan bu kararın arkasında yatan sebepler hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı. 

markafoni markafoni kapandı mı markafoni neden kapandı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayda 1.000 TL Ödemeler ile Konut Kredisi Denizbank'tan!
Ayda 1.000 TL Ödemeler ile Konut Kredisi Denizbank'tan!
Türkiye İş Bankası'ndan Kefilsiz, Anında 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Detayları!
Türkiye İş Bankası'ndan Kefilsiz, Anında 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Detayları!