Advert Advert Advert


   

Anında 3.000 TL İhtiyaç Kredisi Denizbank'tan!

Anında 3.000 TL İhtiyaç Kredisi Denizbank'tan!

Denizbank, sadece T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile başvuru yaparak anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Denizbank, sadece T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile başvuru yaparak anında ihtiyaç kredisi  imkanı sağlıyor.

Anında başvuru yapma imkanı ile hızlı ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Denizbank, uygun faizli ihtiyaç kredisi sağlıyor. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,65'ten başlıyor. Faiz oranları kredi ödeme planına ve kredi miktarına göre değişiyor. 3- 12 ay arası için yüzde 1,65 oranında, 12 ile 24 ay arası için yüzde 1,72 oranında ve 24-36, 36-48 ay arasındaki vadelendirmelerde yüzde 1,78 oranında aylık faiz oranı uygulayan Denizbank, uygun ödeme planları ile kolay ödeme imkanları sağlıyor.

Denizbank internet ve mobil bankacılığı ile de başvuru yapma olanağı sağlayan banka, buradan başvuru yapacak müşterileri için ihtiyaç kredisi üst limitini 20 bin Türk Lirası olarak belirlemiştir. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek bireyler hafta sonları sabah saat 09.00 ile akşam saat 21.00 arasında da yapabilmektedirler.

Şubeye gidip başvurularını gerçekleştirecek bireylerin bankanın istediği belgeleri getirmesi ile birlikte kredi alma süresini hızlandırmaktadır. Kefil ya da ek belgeler istemeyen Denizbank, maksimum 55 bin Türk Lirasına kadar kredi imkanı sağlamaktadır.

48 ay vadeli 3 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için aylık ödeme 100,53 Türk Lirası yapmaktadır. Yüzde 1,78 faiz oranı ile geri ödenecek toplam tutar 4 bin 825,54 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 15,75 Türk Lirası tutarında dosya masrafı alan Denizbank, faiz oranlarında istediği gibi değişiklik yapabilme hakkında sahiptir.

anında ihtiyaç kredisi Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ihtiyaç kredisi başvurusu uygun faizli ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Görüşmeden Karar Çıktı! Kasım Ayından İtibaren O Mesleğe Devlet Desteği Geliyor!
Görüşmeden Karar Çıktı! Kasım Ayından İtibaren O Mesleğe Devlet Desteği Geliyor!
Günde 10 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Anadolubank'tan!
Günde 10 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Anadolubank'tan!