İndirim Yolda!
Advert Advert Advert


İndirim Yolda!


İndirim Yolda!
İndirim Yolda! -

Motorinde bu geçen itibaren indirime gidiliyor. Konu hakkında açıklama yapan yetkililer bu geceden itibaren motorinde 8 kuruşluk indirime gidildiğini açıkladı.

Araç kullanıcılarına müjdeli haber geldi. Toplu taşıma araçlarındaki yoğunluğu yaşamak ve trafikte zaman kaybetmek istemeyen kişilerin özel araçları ile trafiğe çıkarken mutlu olacakları haberi veren yetkililer, uygulamanın bu geceden itibaren geçerli olacağının altını çizdi. Zaman zaman motorin ve benzine gelen zam haberleri araç kullanıcılarının canını oldukça sıkıyor. Geçim şartlarının her geçen gün zorlaştığı ülkemizde benzin ve motorin fiyatlarında sık sık zam gelmesi araçları ile trafikte fazlası ile vakit geçiren tüketiciler içi oldukça zorlayıcı oluyor. Çağımızda araç kullanımının gereklilik olduğunu artık bir lüks konumunda olmadığını belirten tüketiciler, benzin ve motorinin temel ihtiyaç kategorisinde olmasa da günlük hayatın sürekliliği içerisinde oldukça önemli olduğunu bu yüzden yüksek fiyatların bu alandaki gider kaleminin her geçen gün yükselmesine neden olduğunu söylüyor.

Mayıs Ayında Zam Geldi

Mayıs ayı içerisinde bir türlü sabit kalamayan benzin ve motorinin haziran ayı içerisindeki seyrinin ne olacağı merak konusu oluyor. Mayıs ayı içerisinde 2 defa zam gören benzin ve motorin bugün itibari ile indirimli fiyatı ile satışa sunulacak.

İndirim Yolda

Konu hakkında açıklama yapan yetkililer motorinin litre fiyatının bu gece itibari ile değişime uğrayacağını kamuoyuna duyurdu. Bu gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatında 8 kuruşluk indirim yapıldığını belirten yetkililer, motorinin litre fiyatının Ankara’da 4,37 lira, İstanbul’da 4,32 lira, İzmir’de ise 4,36 lira olarak satışa sunulacağını açıkladı. Dağıttım firmalarının belirlediği fiyatların, rekabet ve serbesti dolayısı ile kentler ve şirketlere göre değişiklik gösterdiğini belirten yetkililer, motorinin litre fiyatında 1 Haziran itibari ile 15 kuruşluk indirim yapıldığını da hatırlattı.

motorin indirim ekonomi akaryakıt
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Sektöründe Yeni Bir Uygulama Geliyor!
Elektrik Sektöründe Yeni Bir Uygulama Geliyor!
Spot Piyasada Yarın Geçerli Olacak Elektrik Fiyatları Belli Oldu!
Spot Piyasada Yarın Geçerli Olacak Elektrik Fiyatları Belli Oldu!