Ziraat'ten Uygun Faizli Bayram Kredisi!
Advert Advert Advert


Ziraat'ten Uygun Faizli Bayram Kredisi!


Ziraat'ten Uygun Faizli Bayram Kredisi!
Ziraat'ten Uygun Faizli Bayram Kredisi! Pınar Çürük -

Ziraat Bankası, Ramazan Bayramı'na özel düzenlediği kredi kampanyası ile aylık yüzde 1,15'ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

2016 yılında Türkiye'nin en çok kredi veren bankası özelliğin taşıyan Ziraat Bankası, Ramazan Bayramı'na özel düzenlediği kredi kampanyası ile aylık yüzde 1,15'ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte bayram arifesinde nakit sıkıntısı yaşamanıza çözüm sunuyor. 48 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları eşliğinde sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası, bayram kredisi kampanyası ile birlikte bayram döneminde yaşayacağınız nakit ihtiyaçları için avantajlı özellikler içeren ihtiyaç kredisini sunuyor. Kredi masrafları ile birlikte ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için aylık yüzde 1,15'ten başlayan faiz oranları ile kredi sunan Ziraat Bankası, kredi masrafım olmasın, sadece faizim olsun diyenlere de aylık yüzde 1,20'den başlayan faiz oranları ile kredi desteği sunuyor.

Ziraat Bankası 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası'ndan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,20 oranında uygulanacak masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 145 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme yapmanıza olanak sağlanacak iken, 24 ay vade seçeneğinizde aylık sabit yüzde 1,20 oranındaki faiz uygulaması ile 250 Türk Lirası tutarında aylık sabit faiz ile kredinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Avantajlı faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini Ziraat Bankası’ndan temin etmek istiyorsanız nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş bir elektrik, su, telefon ya da doğalgaz faturası ile size en yakın Ziraat Bankası şubesine kredi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi; mevcut Ziraat Bankası müşterisi olmanız halinde Ziraat Mobil, Ziraat İnternet Bankacılığı ve Ziraat Müşteri Hizmetleri üzerinden de pratik bir şekilde kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ihtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bitcoin Ne Kadar Oldu? Ethereum Düşüşte! Kripto Para Piyasasında Son Durum (23.01.2018)
Bitcoin Ne Kadar Oldu? Ethereum Düşüşte! Kripto Para Piyasasında Son Durum (23.01.2018)
Borsada Son Dakika! BIST 100 Endeksi Güne Yükselişle Başladı – 23 Ocak 2018
Borsada Son Dakika! BIST 100 Endeksi Güne Yükselişle Başladı – 23 Ocak 2018