Advert Advert Advert


   

Borsa İstanbul’da Gong, Mavi Giyim İçin Çaldı!

Borsa İstanbul’da Gong, Mavi Giyim İçin Çaldı!

Borsa İstanbul, Mavi Giyim için ilk gongu çaldı. Mavi Giyim hisseleri bu gün sabah saatlerinden itibaren Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı.

Borsa İstanbul, Mavi Giyim için ilk gongu çaldı. Mavi Giyim hisseleri bu gün sabah saatlerinden itibaren Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı. Borsa İstanbul merkez binasında düzenlenen törene, Borsa İstanbul yetkilileri ve Mavi Giyim’in üst düzey yöneticileri katıldı. Törende yer alan diğer bir isimse markanın reklam yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ oldu.

Açılış Konuşmasını Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Yaptı

Gong töreninde konuşan Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mavi Giyimin halka arzının önemine değindi. Şirketin aldığı bu kararı “örnek” olarak nitelendiren Himmet Karadağ, diğer markaları da halka arza çağırdı. Mavi Giyimin halka arzının son yılların en büyük işlemi olduğunu ifade eden Karadağ, “Mavi Giyimin Borsa İstanbul’a giriş yapması borsada yeni bir döneme kapı aralayacak” dedi.

CEO Cüneyt Yavuz: “Mavi Güçlü Bir Marka”

İlk gong törenine katılan Mavi Giyimin üst düzey yöneticisi Cüneyt Yavuz, Mavi’nin güçlü bir marka olduğunu ifade ederek, tüm çalışmalarının markaya artılar kazandırmak olduğunu belirtti. Bu kapsamdaki çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ifade eden CEO Yavuz, Mavi Giyimin halka açılmasından dolayı hem heyecanlı hem de mutlu olduklarını dile getirdi. Fırsatları değerlendirmek için ellerinden gelen çabayı harcadıklarını kaydeden Yavuz, “Şirketimizin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürüyor, karşımıza çıkan fırsatları iyi değerlendiriyoruz. Mavi Giyim bu gün 3 bin 340’dan fazla çalışanıyla Türkiye için üretiyor, Türkiye’ye kazandırıyor” şeklinde konuştu.

Kıvanç Objektifler Karşısına Geçti

Mavi Giyimin gong töreninde yer alan diğer bir isim ise Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Töreninde açılış konuşmalarının sona ermesi sonrasında markanın reklam yüzü fotoğraf çekimi için objektifler karşısına geçti. Kıvanç Tatlıtuğ’a ilgi ise yüksek oldu. 

mavi giyim bors istanbul mavi giyim gong töreni halka arz gong töreni
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayda 1.000 TL Ödemeler ile Konut Kredisi Denizbank'tan!
Ayda 1.000 TL Ödemeler ile Konut Kredisi Denizbank'tan!
Türkiye İş Bankası'ndan Kefilsiz, Anında 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Detayları!
Türkiye İş Bankası'ndan Kefilsiz, Anında 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Detayları!