Ziraat Bankası 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları
Advert Advert Advert


Ziraat Bankası 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları


Ziraat Bankası 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları
Ziraat Bankası 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları Pınar Çürük -

Sağladığı çeşitli kanal imkanları ile müşterilerinin yanında olan, onların ihtiyaçlarına destek olan Ziraat Bankası, uygun faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası, ATM sayılarını ve etkinliğini büyüterek, internet ve mobil bankacılık işlemlerini genişletiyor. Şube ağının yanında ATM sayılarını da her geçen gün artırıyor. Sağladığı çeşitli kanal imkanları ile müşterilerinin yanında olan, onların ihtiyaçlarına destek olan Ziraat Bankası, uygun faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak, onlara destek olmak, onlara yönelik ihtiyaç ürünleri imkanı veren banka, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,19'dan başlıyor. Şube haricinde başvuruların gerçekleştirilmesi için birden çok imkan veren Ziraat Bankası, istenilen ödeme seçeneğinin kullanmasına olanak sağlıyor.

İhtiyaç kredisi başvuru sırasında bireylerin gelir durumlarını gösteren belgeyi isteyen banka, gelir durumuna uygun olan ödeme planlarını hazırlıyor, müşterilerine sunuyor, müşteriler kendilerine uygun olanı seçiyor ya da istediklerini söyleyip istenilen üzerinden tekrar bir ödeme planı oluşturuluyor.

Banka kredi ödemeleri için teminat talep ediyor. Yine kredi ödemelerin boyunca da hayat sigortasının yapılması zorunlu tutuluyor.

48 ay vadeli 5 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi almak isteyen bir birey isterse ödemeleri eşit taksitler isterse 2 ayda bir 3 ay da bir gerçekleştirebilmektedir. Eşit taksitli ödemelerde kredi ödemesi aylık 144,63 Türk Lirasına tekabül ediyor. 3 ayda bir ödemelerde ise 439,78 Türk Lirası yapıyor. Uygulanan faiz oranı yüzde 1,19 oluyor. Yıllık maliyet oranı yüzde 18,8924'e tekabül ediyor. Hayat sigortası müşteriden müşteriye farklılık gösteriyor.

uygun faizli ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi faiz oranları İhtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya'nın Altın Deposu İlk Kez Görüntülendi!
Rusya'nın Altın Deposu İlk Kez Görüntülendi!
Örtü Altı Yetiştiricilikte Üretim 7 Milyon Tona Ulaştı
Örtü Altı Yetiştiricilikte Üretim 7 Milyon Tona Ulaştı