Ataşehir'de Başarıyı Yakalayan Proje: Vogue Business Center
Advert Advert Advert


Ataşehir'de Başarıyı Yakalayan Proje: Vogue Business Center


Ataşehir'de Başarıyı Yakalayan Proje: Vogue Business Center
Ataşehir'de Başarıyı Yakalayan Proje: Vogue Business Center Pınar Çürük -

AYSE Yapı tarafından yapılmaya başlanan Vogue Business Center Projesi tüm İstanbul'un ilgi odağı oldu. 2017 yılının Şubat ayında tamamen bitip teslim edilmesi beklenen Vogue Business Center anlaşmalı bankalar ile düşük faiz olanakları ile almak mümkün.

AYSE Yapı tarafından yapılmaya başlanan Vogue Business Center Projesi tüm İstanbul'un ilgi odağı oldu. 2017 yılının Şubat ayında tamamen bitip teslim edilmesi beklenen Vogue Business Center anlaşmalı bankalar ile düşük faiz olanakları ile almak mümkün.

İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan, son yılların iş ve yaşam merkezlerinden biri haline gelen ve daha da değerlenecek olan Ataşehir'de bulunan Vogue Business Center 23 kat ve 105 ofisten oluşuyor. Her ofis katı 385 metrekare olmakla beraber, her katta 5 ofis bulunuyor. Her kat için 10 araçlık otopark alanı ayrılmış durumda. Giriş katta çalışanların öğle tatillerinde ve iş çıkışlarında zamanlarını geçirebileceği kafe ve restaurantlar bulunuyor.Deniz ve Adalar manzarası da bulunan imkanlar arasında yer alıyor. Ayrıca vale servisi, oto yıkama, güvenlik sistemleri olan Vogue Business Center duyanları şaşırtmaya devam ediyor.

Ofis bazında fiyatlandırmalarda en düşüğü 446 bin TL, en yükseği 3 milyon 500 bin TL, metrekare birim bazında fiyatlandırmada ise en düşüğü 6 bin 336 TL, en yükseği 11 bin 158 TL olan ve yüzde 50'si satılan Vogue Business Center'deki ofislerin bir kısmının teslimi Aralık ayı içerisinde, tamamen bitmesi ve teslim edilmesi 2017 yılı Şubat ayında yapılacağı söyleniyor.

Projenin tüm Ataşehir bölgesinde bir ilk olduğunu, çok yüksek bir satış grafiğinin oluştuğunu, doğru satış ivmesiyle ile doğru projeyi birleştirerek  başarıya ve kazancı yakaladıklarını dile getiren  Vogue Business Center'ın Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan aynı zamanda üzerinde çalıştıkları başka projelerinin olduğunu, kısa zamanda bu kadar fazla ilgi gördükleri için de teşekkür ettiğini söyledi.

Vogue Business Center AYSE Yapı ataşehir istanbul ofis ilker kaan özcan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altın Yeni Rekorlara Doğru Koşabilir
Altın Yeni Rekorlara Doğru Koşabilir
BIST 100 Endeksi Zirve Tazeledi!
BIST 100 Endeksi Zirve Tazeledi!