Sigorta Şirketlerinden Araç Sahiplerine Çok Önemli Uyarı!
Advert Advert Advert

Sigorta Şirketlerinden Araç Sahiplerine Çok Önemli Uyarı!


Sigorta Şirketlerinden Araç Sahiplerine Çok Önemli Uyarı!
Sigorta Şirketlerinden Araç Sahiplerine Çok Önemli Uyarı! -

Dolu yağışının ardından zarar gören araçlar sanayilerde uzun kuyrukların oluşmasına neden oldu. Bunun üzerine araç sahiplerine konu hakkında önemli uyarılar yapıldı.

Dolu yağışının ardından  zarar gören araçlar sanayilerde uzun kuyrukların oluşmasına neden oldu. Bunun üzerine araç sahiplerine konu hakkında önemli uyarılar yapıldı. 

İstanbul'da kısa süre içerisinde ikinci kez meydana gelen dolu yağışı ve fırtına sonrasında büyük zarar kaydedildi. Özellikle araçların zarar görmesinin ardından pek çok araç sahibi zararları kontrol ettikten sonra onarılması için çeşitli çalışmalar yapmaya başladılar. Bu çalışmalar sonrasında araç sahiplerine önemli uyarılarda bulunan yetkililer özellikle araçlarındaki zararı kontrol altına almak isteyen vatandaşlar için önemli açıklamalarda bulundular. 

Zararların onarılması için oto sanayilerde uzun araç kuyruklarının oluştuğu tespit edildi. Dolunun şiddetli olmasından dolayı özellikle araçların camları ve kaportaları büyük zarar gördü. Bu konuda hizmet veren pek çok oto sanayi dükkanı bulunuyor. Ancak kaliteli bir işçilik ve güvenlik isteyen vatandaşların bu konuda hakkında bilinen firmaları tercih etmeleri konusunda yetkililer tarafından önemli açıklamalar yapıldı. Bazı firmaların merdiven altı olarak tabir edilen işçilik ve çalışma çıkardığı öğrenilmişti. Vatandaşların otomobillerini yaptırmak istedikleri sırada uzun vadeli düşünüldüğü zaman kalitesiz işlemler sonrasında daha büyük masraflarla karşılaştıkları öğrenilmiş oldu. 

Boya işlemleri aracın değerini düşürdüğü için bu konuda kaportası zarar gören araçların yeni yöntemlerle düzeltildiği tespit edildi. Son dönemlerde oldukça ilgi gören boyasız göçük düzeltme yöntemi ile birlikte kolaylıkla onarım işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Hem daha uygun fiyatlara hem de daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalarla birlikte aracın eskisinden daha sağlam hale getirildiği öğrenildi. Yetkililer işlemlerin bilen kişiler tarafından yapılmasının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurguladılar. 

dolu yağışı sigorta yetkilileri araç sahipleri uyarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İTO Başkanı Oran'dan IMF'ye Sert Çıkış!
İTO Başkanı Oran'dan IMF'ye Sert Çıkış!
KDV Reform Paketi Piyasayı Pozitif Etkileyecek
KDV Reform Paketi Piyasayı Pozitif Etkileyecek