Gelecek Yıla Kadar Emlak Taksitleriniz Emlak Konuttan!
Advert Advert Advert

Gelecek Yıla Kadar Emlak Taksitleriniz Emlak Konuttan!


Gelecek Yıla Kadar Emlak Taksitleriniz Emlak Konuttan!
Gelecek Yıla Kadar Emlak Taksitleriniz Emlak Konuttan! Seda Polat -

​ Emlak Konut ile İş Bankası iş birliği yapıyor. Emlak Konut’un şimdi al 2019’da öde kampanyasına İş Bankası destek çıktı. Çekilen kredilerin taksitlerini 2019 yılına kadar Emlak Konut Ödüyor!

 Emlak Konut ile İş Bankası iş birliği yapıyor. Emlak Konut’un şimdi al 2019’da öde kampanyasına İş Bankası destek çıktı. Çekilen kredilerin taksitlerini 2019 yılına kadar Emlak Konut Ödüyor!

Konut sektörünü canlandırmak adına günden güne yeni kampanyalar duyuruluyor. Bu kampanyalardan biri de Emlak Konut ve İş Bankası’ndan geldi. Ortaklaşa sundukları kampanya kapsamında ev alacak kişilerin İş Bankası’ndan çektikleri kredinin 2019’a kadar olan kısmını Emlak Konut üstlenecek. Örneğin İş Bankası’ndan çekilen 100 bin TL’lik bir kredinin 2019’a kadarki kredi taksitleri Emlak Konut tarafından karşılanacak. 2019 yılına kadar Emlak Konut İş Bankası’ndan çekilen kredi taksitinin 990 lirasını ödeyecek. 2019 yılının Ocak ayından itibaren müşteri 100 bin lirayı 5 yılda ödemek isterse, 2764 lira taksit ödeyecek. Kredisini 10 yılda ödemek isteyen müşteriler ise 1535 TL’lik taksitlerle ödeyecek.

Şimdi Al, 2019’da Ödemeye Başla!

Türkiye İş Bankası, Emlak Konut GYO AŞ’nin anlaşmalı konut projelerinden biri de sunmaya başladığı “Şimdi al, 2009’da öde!” kampanyası. Bu kampanya ile önümüzdeki yıla kadar herhangi bir sebeple konut alamayanlar, konutlarını bu yıl içinde alıp, ödemesine önümüzdeki yıl başlayabiliyorlar. Bu kampanya kapsamında İş Bankası’nın indirimli faiz oranları ile Türkiye’nin Ev Kredisinden faydalanmak da mümkün. İş Bankası, Emlak Konut ile iş birliği yaptığı projede yeni kredi kullananlara 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla, farklı vade ve ödeme seçenekleriyle konut alacakların önünü açıyor.

Yapılan kampanya ile Emlak Konut’tan alınan bir konut için İş Bankası’ndan kredi çekilirse, bu kredinin bu yılki taksitlerinin 990 TL’sini Emlak Konut karşılıyor.

emlak konut iş bankası şimdi al 2019 da öde kampanyası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İTO Başkanı Oran'dan IMF'ye Sert Çıkış!
İTO Başkanı Oran'dan IMF'ye Sert Çıkış!
KDV Reform Paketi Piyasayı Pozitif Etkileyecek
KDV Reform Paketi Piyasayı Pozitif Etkileyecek