Ayda 1.000 TL Ödemeler ile Konut Kredisi Denizbank'tan!
Advert Advert Advert

Ayda 1.000 TL Ödemeler ile Konut Kredisi Denizbank'tan!


Ayda 1.000 TL Ödemeler ile Konut Kredisi Denizbank'tan!
Ayda 1.000 TL Ödemeler ile Konut Kredisi Denizbank'tan! Pınar Çürük -

Denizbank, uygun vade faiz oranları ile müşterilerini ev sahibi yapıyor.

Denizbank, uygun vade faiz oranları ile müşterilerini ev sahibi yapıyor.

Denizbank uygun vadeli konut kredisi sunuyor. Konut kredisi vade süresi azami 25 sene olarak belirlenmiş olup, faiz oranları da yüzde 1,22'den başlıyor.

Denizbank konut kredisi faiz oranları vadelendirmelere göre farklılık gösteriyor. 5 yıla kadar yapılan vadelendirmelerde yüzde 1,22 oranında, 5 yıl ile 10 yıl arasındaki vadelendirmelerde yüzde 1,27 oranında, 10 yıl ile 25 yıl arasındaki vadelendirmelerde ise yüzde 1,29 oranında faiz uygulanıyor.

Konut kredisi başvurusu hem şubelerden hem de bankanında web sitesinden yapılabiliyor. Web sitesinden yapılan başvuruların onaylanması halinde ise yine şubelere gitmeniz ve evrak, doküman imza işlemleri ile birlikte kredi başvuru formunu eksiksiz doldurarak teslim etmeniz gerekmektedir.

Satın alacağınız ev için ipotek tesisi konulur. Ayrıca evin ilk aşamada ekspertiz raporu çıkartılır. Ekspertiz raporundaki evin değeri baza alınarak finansman tutarı belirlenir. Finansman tutarında belirleyici oran ise yüzde 80 olmaktadır. Yani 100 bin TL değerinde ev için 80 bin TL değerinde finansman temin edebilirsiniz. İpotek tesisi konut kredisi ödemeleri süresi bittiği zaman kalkmaktadır. Hem ipotek tesisi için hem de ekspertiz raporu için ayrı bir ücret istenmektedir. Ekspertiz raporu için istenilen ücret evin lokasyonuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İpotek tesis ücreti ise 148,68 TL olmaktadır. Ayrıca konut kredisi dosya masrafları içinde kredi miktarının maksimum binde beşi kadar ücret istenir ve bu ücret sadece bir kez alınır.

Denizbank konut kredisinden yararlanmanız halinde DASK, konut ve hayat sigortası yaptırmanız gereklidir.  Bu sigortaların banka tarafından yapılması halinde ise konut kredisi faiz oranında yüzde 0.02 puanlık düşüş söz konusu olmaktadır.

25 Yıl Vadeli 75.000 TL Konut Kredisi

25 yıl vadeye kadar uzanan ödeme planı ile 75 bin TL konut kredisi almanız halinde aylık taksit tutarlarınız 988,64 TL,  toplamda geri ödenecek kredi tutarı ise 296 bin 586,02 TL olmaktadır. Kredi tahsis ücreti 375 TL,  yıllık maliyet oranı ise yüzde 16,94'e tekabül eder.

Bu içerik 25 Eylül 2017 Pazartesi günü aşağıda yer alan bankaya ait resmi internet sitesi aracılığı ile Ekonomi7.com ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/mortgage-kredileri/deniz-mortgage.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.

Denizbank uygun vadeli konut kredisi konut kredisi faiz oranları Konut kredisi başvurusu konut kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu Hafta Hangi Yatırım Aracı Kazandırdı?
Bu Hafta Hangi Yatırım Aracı Kazandırdı?
Yurt Dışında Markalaşacak Firmalara Devletten Yüzde 50 Kira Desteği!
Yurt Dışında Markalaşacak Firmalara Devletten Yüzde 50 Kira Desteği!