İSPARK 2 Saat Ücretsiz!
Advert Advert Advert

İSPARK 2 Saat Ücretsiz!


İSPARK 2 Saat Ücretsiz!
İSPARK 2 Saat Ücretsiz! Seda Polat -

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin havalimanları İSPARK otoparklarında başlattığı uygulama devam ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin havalimanları İSPARK otoparklarında başlattığı uygulama devam ediyor. Önceleri 1 saat ücretsiz otopark uygulaması halktan yoğun ilgi gördü. Bunun üzerine artan talep doğrultusunda ve vatandaşların isteği dolayısıyla bu süre 2 saate çıkarıldı.

İSPARK, Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı’na yakın mesafede hizmete açtığı yaklaşık 3500 kapasiteye sahip otoparklarda verdiği ücretsiz uygulamanın süresi uzatıldı. Sürücüler İSPARK havalimanında 2 saat ücretsiz otopark kullanabilecek.

Süre de Uygulama da Uzatıldı!

Her iki havalimanının da girişinde yaşanan uzun kuyruk ve emniyet şeridinin yasak parklanmanın önüne geçmek için başlatılan 1 saat ücretsiz otopark uygulaması sürücüler tarafından yoğun ilgi gördü. Yurt içinden veya yurt dışından gelen misafirlerini almak isteyen sürücülerin otomobillerini yol kenarlarına park etmesi sonucunda oluşan trafik ve uzun kuyruk bu uygulama ile çözülmüştü. Bu uygulama ile İSPARK otoparklarını kullanmaya başlayan sürücüler bu uygulamadan oldukça memnun kaldı. Yaşanan yoğunluk ve gelen talep üzerine de uygulamanın süresi ve saatinde değişime gidildi ve her ikisi de arttırıldı.

Otoban kenarında bekleyen araçların trafikte yol açtığı tehlikelerin önlenmesi ve güvenli bir parklanmanın yapılmasını sağlamak amacıyla yapılan uygulama emniyet şeridindeki tehlikeyi uzaklaştırdı. 

İniş yapan yolcular için ayrı bir bekleme salonunun  da bulunduğu otoparkta giden ve gelen yolcular için 15 dakikada bir ring yapan ücretsiz araçlar bulunuyor. Ayrıca kredi kartı ve İstanbulkart ile otoparkta ödeme de yapılabiliyor. Sürücülere otopark içerişimde bulunan ücretsiz internet vb. hizmetlerin de bulunduğu VIP bekleme salonu hizmet veriyor. 

ispark ispark otopark ücretleri otopark ücretleri ekonomi haberleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu Hafta Hangi Yatırım Aracı Kazandırdı?
Bu Hafta Hangi Yatırım Aracı Kazandırdı?
Yurt Dışında Markalaşacak Firmalara Devletten Yüzde 50 Kira Desteği!
Yurt Dışında Markalaşacak Firmalara Devletten Yüzde 50 Kira Desteği!