Advert Advert AdvertYüzde 1,33'ten Başlayan Faizle Taşıt Kredisi Fibabanka'dan!


Yüzde 1,33'ten Başlayan Faizle Taşıt Kredisi Fibabanka'dan!
Yüzde 1,33'ten Başlayan Faizle Taşıt Kredisi Fibabanka'dan! Pınar Çürük -

Aracı seçmek sizden kredisini vermek bizden olsun diyerek otomobil sahibi olmak isteyenler için Fibabanka uygun faiz oranları ile taşıt kredisi sunuyor.

Aracı seçmek sizden kredisini vermek bizden olsun diyerek otomobil sahibi olmak isteyenler için Fibabanka uygun faiz oranları ile taşıt kredisi sunuyor.

Fibabanka taşıt kredisi kapsamında hem yeni satın alınacak taşıtlar için hem de ikinci el satın alınacak taşıtlar için finansman verilmektedir. 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları ile müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun planları düzenleyen banka, müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

Fibabanka taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,33 ile yüzde 1,53 arasında değişiklik göstermektedir. Faiz oranları hem alınan kredinin ödeme planı vadesine hem de aracın 0 km ya da 2. el olmasına göre değişmektedir. 0 km otomobil satın almak isteyenler için 3 aydan 36 aya kadar yapılan taşıt kredisi ödeme planlarında yüzde 1,33 oranında, 36 aydan 48 aya kadar ise yüzde 1,43 oranında faiz uygulanmaktadır. 2. el otomobil satın almak isteyenler için ise yine aynı vadelendirme sürelerinde sırası ile yüzde 1,43 oranında ve yüzde 1,53 oranında faiz uygulanmaktadır.

Taşıt kredisi kapsamında yapılan dosya masrafları için alınan kredi tutarının azami binde beşi kadar ücret talep edilmektedir. Ayrıca bu ücret sadece bir kez tahsil edilir.

Fibabanka taşıt kredisi başvuruları  banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru sırasında banka müşterilerinden nüfus cüzdanlarını, 0 km otomobiller için proforma fatura, 2. el otomobiller için ruhsat fotokopisi ve gelir belgesi istemektedir. Gelir belgesi kişilerin çalışma durumlarına farklılık göstermektedir. Eğer bireyler bordrolu çalışanlarsa son aya ait olan maaş bordrolarını getirmeleri, firma ortağıysalar vergi levhası fotokopisi, son 3 seneye ait olan onaylı bilanço ve gelir tablosu getirmeleri gerekmektedir.

Bu içerik 17 Ekim 2017 Salı günü aşağıda yer alan bankaya ait resmi internet sitesi aracılığı ile Ekonomi7.com ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/faiz-ucret-ve-komisyonlar/faiz-oranlari/bireysel-kredi-faiz-oranlari/tasit-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden diğer bankaların düzenledikleri kredi kampanyalarını göz atabilir, kendinize en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.

Fibabanka taşıt kredisi taşıt kredisi faiz oranları taşıt kredisi başvuruları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat Katılım'dan 15.000 TL İhtiyaç Finansmanı!
Ziraat Katılım'dan 15.000 TL İhtiyaç Finansmanı!
Değişen Yönetmelikle SGK Taşınmazları Taksitle Satabilecek!
Değişen Yönetmelikle SGK Taşınmazları Taksitle Satabilecek!