Sigorta Ödeyene Vatandaşlık Hakkı!
Advert Advert Advert


Sigorta Ödeyene Vatandaşlık Hakkı!


Sigorta Ödeyene Vatandaşlık Hakkı!
Sigorta Ödeyene Vatandaşlık Hakkı! Dilek Demirler -

Avrupa ülkeleri arasından en genç olma unvanına sahip olan Karadağ, Türk yatırımcıların gelmesi için kapılarını açtı.

Avrupa ülkeleri arasından en genç olma unvanına sahip olan Karadağ, Türk yatırımcıların gelmesi için kapılarını açtı. Önümüzdeki dönemlerde Avrupa birliği ülkeleri arasında katılacak olan Karadağ’da Türk yatırımcılar 10 gün gibi kısa bir zaman içinde şirket kurabiliyorlar. Türk yatırımcılar aynı zamanda dünyanın her yerinde çalıştıkları şirketlere fatura kesebildikleri gibi oturma ve çalışma izni ile vatandaşlık hakkı da alabiliyorlar.

5 Yılda 48 Bin Şirket Kuruldu

MGT Consulting Montenegro şirketinin CEO’su Murat Türsan bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu. Murat Türsan açıklamasında Karadağ tarafından hızla büyüme adına yabancı yatırımcılara çeşitli fırsatlar tanındığını, geçtiğimiz 5 yıllık dönemde ülkede 48 binden fazla yeni şirketin açıldığını, Avrupa’nın en kolay yoldan oturma izni ve çalışma izni veren ülkesi olduğunu söyledi.

Tek Şart Sigorta Ödemek

Murat Türsan, Karadağ’daki halkın yüzde 20’sinin Müslüman olduğunu, Türk vatandaşların yatırım yapmasalar dahi bu ülkeden kolayca vatandaşlık alabildiğini, Türkiye’de vatandaşlık hakkı alabilmek için 1 milyon euro gibi bir yatırım şartı olduğunu, Karadağ’da böyle bir durumun söz konusu olmadığını, genç ve bürokrasinin az olduğu bir ülke olduğunu, sadece sosyal sigorta sistemlerini ayakta tutmayı hedeflediklerini, yatırım şartı olmaksızın sigorta ödendiği takdirde bu ülkenin vatandaşı olunabildiğini de söyledi.

Bu Ülke Yatırım Cenneti

Türsan, Karadağ’da şirket kuranların bu ülke Avrupa Birliği üyesi olduğunda pek çok avantajlara sahip olacağını, diğer AB ülkelerine yapılacak olan ziyaretlerde vizesiz seyahat ve serbest giriş hakkını elde edeceklerini, AB ülkelerine serbest bir şekilde ticaret yapabileceğini, istenen Avrupa Birliği ülkesinden çalışma ve oturma izni alabileceklerini, bu ülkenin adeta yatırım cenneti olduğunu da söyledi. 

Karadağ Murat Türsan Türkiye’de vatandaşlık hakkı Avrupa Birliği ülkesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Sektöründe Yeni Bir Uygulama Geliyor!
Elektrik Sektöründe Yeni Bir Uygulama Geliyor!
Spot Piyasada Yarın Geçerli Olacak Elektrik Fiyatları Belli Oldu!
Spot Piyasada Yarın Geçerli Olacak Elektrik Fiyatları Belli Oldu!