TÜSİAD'da Bayrak Değişimi!
Advert Advert Advert


TÜSİAD'da Bayrak Değişimi!


TÜSİAD'da Bayrak Değişimi!
TÜSİAD'da Bayrak Değişimi! Çiğdem Yeniay -

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği 47. Genel Kurul Toplantısı başladı. TÜSİAD yönetim kurulu başkanlığında yapılacak görev devrinde Erol Bilecik'in bayrağı devralması bekleniyor. TÜSİAD üyeleri bu gün yeni yönetimi belirlenecek.

TÜSİAD 47. Genel Kurul Toplantısı an itibari ile başladı. Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği üyeleri Four Seasons İstanbul at the Bosphorus’da bir araya geldi. Toplantının açılış konuşmasını TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan yaptı. TÜSİAD 47. Olağan Genel Kurulunda bu gün yeni yönetim belirlenecek. TÜSİAD yönetim kurulu başkanlığı koltuğunu ise kurul üyelerinden Erol Bilecik’in alması bekleniyor.

EROL BİLECİK KİMDİR?

TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerinden olan Erol Bilecik Antakyalıdır. 1962 doğumlu olan Bilecik, 1987 yılında İTÜ Bilgisayar Mühendisliği fakültesinden mezunlarından olan yönetim kurulu üyesi ayrıca Türkiye'nin ilk bilgisayar mühendisleri arasında bulunmaktadır.

TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan’ın açılış konuşmasının satır başları:

Tuncay Özilhan açılış konuşmasına laiklik kavramının önemi ile başladı. İnanç temelli sorunlarda çözümün laiklik kavramı ile çözüleceğini ifade eden Özilhan, Türkiye’nin zor zamanlardan geçtiğine işaret etti. Enflasyonun arttığını, üretimde düşüşlerin yaşandığını ve işsizlik rakamlarının yükseldiğini belirten, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı, uzun vadeli çözümler üretilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Tuncay Özilhan konuşmasında eğitim sistemindeki aksaklıklara da değindi. Eğitim ve öğretimde kapsamlı bir reformun yapılması gerektiğini belirten Özilhan, siyasette sorunların nezaket dahilinde çözülmesi gerektiğini kaydetti.

tüsiad 47. genel kurul toplantısı türk sanayicileri işadamları derneği tuncay özilhan erol bilecik kimdir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yatırıma Teşvik Dopingi
Yatırıma Teşvik Dopingi
18.01.2018 Dolar ve Euro Ne Kadar? Piyasalarda Son Gelişmeler!
18.01.2018 Dolar ve Euro Ne Kadar? Piyasalarda Son Gelişmeler!