Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Detaylar

Fibabanka İhtiyaç kredisi çeşitleri nelerdir? Fibabanka kredi başvuru detayları.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Detaylar

Gelişen teknoloji ile beraber artan insan ihtiyaçlarını karşılamak için çoğu vatandaş krediye başvurmaktadır. Ev alırken, araç alırken, düğün yaparken hatta tatile giderken bile bankaların kapıları aşındırılmakta. Bu konuda herkesin istediği ise masrafsız ve en düşük faiz oranlı krediyi bulmaktır.

Günümüz şartlarında onlarca banka müşterilere çok düşük faiz oranlı krediler önermekteler. Bazıları ise faizi düşürmek yerine başvurusu sırasında tahsil edilen masraftan vazgeçerek daha cazip hale gelmeyi hedefler. Bu arzın yüksek olduğu platformda en düşük faizli ve masrafı en az olan krediyi belirlemekte bir hayli güçleşmekte. Bu konuda size yardımcı olabilecek en ideal bankalardan birisi Fibabanka’dır.

Kredi çekmenin kolay yoluÇok acil ihtiyacınız olduğunda kredi işlemlerinin çabucak hallolmasını istersiniz. Fibabanka ihtiyaç kredileri bu noktada hızlı yapısı ile kredi sonucu süreci 1 iş günü içerisinde tamamlanmakta. Her türlü ihtiyacınızda, eğitim, tatil, ev eşyası, mobilya vb. alacaksanız Fibabanka’ya uğrayarak başvurularda bulunabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile hızlı hizmet sunarak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanıza olanak sağlamaktadır.

İhtiyaç kredisi çeşitleri neler?

 Fibabanka ihtiyaç kredileri her çeşit krediyi sağlamaktadır. Örneğin tatil kredisi imkânı ile 3.000 TL ile 20.000 arasındaki krediye %1,19’dan başlayan oranlar ile sahip olabiliyorsunuz. Eğer masrafsız kredi istiyorsanız Fibabanka size bu imkânı da sağlamaktadır. Bu krediye başvurmak için kefil gerekmez, hemen başvurunuzu yapıp 1 gün içerisinde cevabını alırsınız.

Masrafsız kredi ve standart ihtiyaç kredilerinin yanı sıra Fibabanka borcuna sahip müşterilerine (kredi puanı iyi olan müşteriler) özel düşük faizli kredi imkânı vermektedir.

Ayrıca, PTT müşterilerine özel kampanyası dahilinde, PTT’den maaş alanlar, PTT çalışanları ve PTT müşterilerine özel 30.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile kredi vermektedir. Bu kredilerde kredi tahsis ücreti almayan Fibabanka, en yakın PTT işyerine giderek krediye başvurma imkânını vermiştir. Bir gün içerisinde sonuçlanan kredi borçlarını yine PTT işyerlerinden ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bu kredide en fazla 48 ay vade ve en yüksek 30.000 TL kredi çıkmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER