Advert Advert Advert


Künye

Yayın Sahibi
Nurkan Aydoğan

 

İletişim
Veysel Karani Cad. 69 Sok.
Park Panorama Residence No.21
Çayırova 41420 Kocaeli Turkey
0 850 346 6 291
bilgi@ekonomi7.com - nurkan@ekonomi7.com

 

Genel Yayın Yönetmeni
Emir Bulduk
emir.bulduk@ekonomi7.com

 

Haber Müdürü
Pınar Çürük
pinar.curuk@ekonomi7.com

 

Hukuk Danışmanı
Sinan Güzel
sinan.guzel@ekonomi7.com

 

Editörler
Çiğdem Yeniay
cigdem.yeniay@ekonomi7.com
Dilara Bozdoğan
dilara.bozdogan@ekonomi7.com
Dilek Demirler
dilek.demirler@ekonomi7.com
Hatice Demir
hatice.demir@ekonomi7.com
Pınar Çürük
pinar.curuk@ekonomi7.com
Seda Polat
seda.polat@ekonomi7.com
Tuğçe Gürel
tugce.gurel@ekonomi7.com

 

Kurumsal İletişim
bilgi@ekonomi7.com

 

Reklam İletişim
reklam@ekonomi7.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Ekonomi7.com yazarların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Ekonomi7.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Advert

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2016-2017 Ekonomi7.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ekonomi7.com’a aittir. Ekonomi7.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Ekonomi7.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.ekonomi7.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Ekonomi7.com ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat Katılım'dan 15.000 TL İhtiyaç Finansmanı!
Ziraat Katılım'dan 15.000 TL İhtiyaç Finansmanı!
Değişen Yönetmelikle SGK Taşınmazları Taksitle Satabilecek!
Değişen Yönetmelikle SGK Taşınmazları Taksitle Satabilecek!