Emsan İlk Mağazasını Açtı

Züccaciye sektörünün önemli isimlerinden Emsan 2018 yılında mağazalaşmayı savunmuştu. Yılın ilk çeyreğinde çok vakit kaybetmeden ilk mağazasını açtı.

Emsan İlk Mağazasını Açtı

Züccaciye sektörünün en önemli oyuncularından olan Emsan, 2018’ deki mağazalaşma hedeflerini gerçekleştirmek için yola çıktı. Kullanıcılarına bugüne kadar Türkiye’deki 790 satış noktası, 530 bayi ve e-ticaret sitesi üzerinden ulaşan Emsan; ilk mağazasını İstanbul Viaport Avm’de açtı.Emsan; pişirme, sofra, hazırlama ve küçük ev aletleri kategorilerindeki ürünlerini, ViaportAvm ‘deki 100 metre karelik mağazasında kullanıcıları ile buluşturuyor. Sağlık, fonksiyonellik ve tasarımı ön planda tutan Emsan; ürünlerini yeni neslin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlıyor. Yeni evlenecek çiftler için özel çeyiz paketleri de hazırlayan Emsan; açılışa özel birçok ürüne uyguladığı %60’ a varan indirimler ile avantajlı alışveriş imkanı sunuyor.

Yılsonuna Kadar 17 Avm’de Mağaza Açacak

1973 yılından beri faaliyette olan Emsan’ı annelerden sonra gençlerin de markası yapmak için marka stratejisi, konumlandırması ve hedeflerini yenileyen marka, 2018’de “mağazalaşarak” büyümeyi hedefliyor. Emsan Genel Müdür Yardımcısı Arif Yıldırım “2018 yılı sonuna kadar Türkiye genelinde 17 mağaza açmayı, 2019’da ise toplamda 40 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz. 2018 yılında iç piyasada yüzde 70 bir büyüme hedefliyoruz.Via Port Avm’ den sonra en yakın tarihleri ile açmayı planladığımız mağazalar Ankara, Bursa ve Adana’da olacak. Ayrıca Mayıs ayında Azerbaycan’ a ilk mağazamızı açmayı planlıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri