Konforlu Ürünler Kadınların Elinden Çıkıyor

Bürotime tarafından ofisler için üretilen hem ergonomik hem konforlu ürünlerin büyük kısmı kadın çalışanların elinden çıkarken bütün dünya tarafından kullanılıyor.

Konforlu Ürünler Kadınların Elinden Çıkıyor

Günümüzün ortalama dokuz saatini ofis ortamında geçiriyoruz. Oturduğumuz koltuktan çalıştığımız masaya kadar tüm ofis mobilyalarının arkasındaki yaratıcı ellerin kim olduğunu hiç düşündünüz mü? Sorunun cevabı elbette ki; dokunduğu yeri güzelleştiren, ayrıntılara önem veren kadınlar olacaktır. Ofis mobilyası sektörünün öncü markalarından Bürotime, kurulduğu günden bu yana kadın istihdamının önemine, kadınların iş yaşamına eşit ve etkin katılımına vurgu yapıyor. Konya fabrikasında kaynakçılıktan operatörlüğe, idari işlerden uluslararası satışa kadar her bölümde görev üstlenen kadınlar tarafından üretilen ürünler, bugün dünyanın 50 ülkesinde yüz binlerce kişi tarafından kullanılıyor.Kadınların Ayrıntılı ve Özenli Çalışmalarına Güveniyoruz

Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu, şirketin üretimden yönetime kadar bütün kademelerinde görev alan kadınların emeğinin bugün 50 ülkede yüz binlerce insana konfor ve ergonomi yarattığını kaydetti. Tosunoğlu ayrıca “Konya’da kurulduğumuz günden bu yana gerek fabrikada, gerek idari işler ve yönetimde kadınların yer almasına büyük önem veriyoruz. Konya’da ilk kez fabrikada kadın çalışanları olan bir firma olmaktan hep gurur duyduk. Şu an fabrikadaki üretim sahamızda en önemli iki makinemizin operatörlerinden tutun da kaynakçılıktan, demir bükmeye, boya işlerine, tekstile kadar her yerde süreçlerimizi kadın çalışanlarımızın ayrıntılı ve özenli çalışmalarına emanet ediyoruz. Bürotime olarak kadınların idari işler, yönetim ve bütün alanlarda eşit haklara sahip olması bizim için çok önemli.” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri