Logistics Forum 2018 Öğrencileri ve Lojistik Sektörünü Bir Araya Getirecek

Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan Logistics Forum 2018 etkinliği için geri sayım başladı. Bu süreçte öğrenciler ile lojistik sektörü bir buluşma düzenleyecek.

Logistics Forum 2018 Öğrencileri ve Lojistik Sektörünü Bir Araya Getirecek

Lojistik sektörü ile öğrencilerin buluşmasını sağlamak, lojistik sektörüyle ilgili güncel sorunları ve ilerlemeleri ele alarak öğrencilere sektörü tanıtmak amacıyla düzenlenen Lojistik Forum’18, 27 Nisan Cuma günü saat 14.00’te üniversitenin Rektörlük Binası’ndaki Mavi Salon’nda açılış konuşmalarıyla başlayacak.Burada yapılacak “One Belt One Road” panelinin ardından 18.00’de Bostancı Dedeman Convention Center’da devam edecek olan Logistics Forum’18’de, sektöre ilişkin toplamda 6 panel gerçekleştirilecek.

Ütikad Başkanı Emre Eldener, Turkish Cargo Müşteri İlişkileri Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, Ünsped Gümrük Müşavirliği CEO’su Hakan Çınar, Genel Transport Kurucusu / FIATA Senior Vice President Turgut Erkeskin, Netlog Lojistik’ten Fatih Şener ve Ekol Lojistik’ten Enise Ademoğlu’nun konuşmacı olacağı foruma, şehir içi ve şehir dışından 200’e yakın öğrenci katılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri