Wire Dusseldorf Fuarı'nda Mega Metal Rüzgarı Esecek!

Dünyanın önde gelen kurum ve firmalarının tedarikçisi olan Mega Metal, alanında en önemli organizasyonlardan biri olan Wire Dusseldorf Fuarı'nda ülkemizi temsil edecek. 

Wire Dusseldorf Fuarı'nda Mega Metal Rüzgarı Esecek!

Yüksek teknolojili bakır tel alanında Avrupa'nın en büyük üreticisi konumunda bulunan Mega Metal, Almanya'da iki senede bir olmak üzere yapılan ve sektörün en büyük fuarlarından biri olarak bilinen Wire Dusseldorf Fuarı'nda boy göstermeye hazırlanıyor. 

16 Nisan ila 20 Nisan tarihleri arasında Almanya'da yapılacak olan fuara, uluslararası uzmanların, sektörlerindeki yenilikleri tanıtabilmek, ikili görüşmelerde bulunabilmek ve ticari bağlantılar sağlayabilmek amacıyla katılım göstereceği ifade ediliyor. 

Mega Metal Fuara 5'inci Katılımını GerçekleştiriyorSektör içindeki yenilikleri ve inovasyonları izleyen Mega Metal'in bu sene 5'inde defa katılım göstereceği fuarda yer alan standında mono bakır telin, kalaylı mono bakır telin, çok telli bakır telin, kalaylı bükümlü bakır teller gibi zengin ürün çeşitlerinin sergileneceği dile getirildi. 

Fuar hakkında değerlendirmeler gerçekleştiren Mega Metal Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Ali Turgut ise açıklamalarında, Mega Metal olarak 2013 senesinden bu zamana kadar söz konusu fuara katılım sağladıklarının altını çizerek, sektördeki bütün firmaların buluşma alanı olarak nitelendirilen söz konusu fuarın üretici, tedarikçi ve müşteri arasındaki ilişkileri bir adım ileri taşıması bakımından büyük katkıda bulunacağına inandığını belirtti. 

Yüksek Teknolojili ve Katma Değerli Ürünler 

Mega Metal'in kurulduğu günden bu zamana kadar dünyanın gittiği noktayı ve yeni trendleri en güzel biçimde analiz edip faaliyetlerini bu yönde sürdürdüklerini dile getiren Turgut, yüksek teknolojili ve katma değerli ürünlerin üretimini gerçekleştirdiklerini söyledi. 

Turgut ayrıca açıklamasında, Wire Dusseldorf Fuarı'nın, teknolojileri, uygulamaları ve Mega Metal ile alakalı son yenilikleri paydaşlar ve ziyaretçilere tanıtabilmek adına iyi bir fırsat konumununda olduğunu düşündüğünü sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri