Her Bütçeye Uygun Samsung Telefon Modelleri

Her yaştan her zevke ve bütçeye hitap eden ve rakipleri arasında oldukça başarılı olan telefon modelleri ile şirket, piyasa içerisindeki rekabet alanını genişletmeye devam ediyor.

Her Bütçeye Uygun Samsung Telefon Modelleri

Samsung, her türden bütçeye hitap eden birbirinden kaliteli telefon modellerine sahip sayılı telefon üreticilerinden biri olarak yer alıyor.

Lükse kaçan ve son teknolojiye sahip telefon modelleri olduğu gibi en son teknolojiye sahip olmasa da kusursuz bir şekilde kullanıcısını tatmin eden oldukça ucuz telefon modelleri de bulunuyor.

Her yaştan her zevke ve bütçeye hitap eden ve rakipleri arasında oldukça başarılı olan telefon modelleri ile şirket, piyasa içerisindeki rekabet alanını genişletmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S9 Plus (5200 TL)

Galaxy S9 Plus, Samsung'un sınırları zorlayan en lüks ve son teknolojiye sahip akıllı cep telefonu modellerinden biri olarak yer alıyor.

Telefonun sahip olduğu kamera özellikleri, üst düzey su geçirmeme özelliğine sahip olması ve kablosuz şarj edebilme potansiyeli ile birçok teknolojiyi bir arada barındırıyor.AMOLED ekrana sahip olan Samsung Galaxy S9 Plus, bataryasının bir hayli uzun dayanması ile fiyatını da tamamen hak eden telefon modellerinden biri olarak görülüyor.

Samsung Galaxy Note 8 (5000 TL)

Samsung’un AMOLED ekran modeline sahip olan bir diğer telefonu olarak yer alan Galaxy Note 8, S9 Plus kadar teknolojiye sahip olmasa da piyasa içerisinde rakiplerine meydan okuyan modellerin biri.

Dual piksel sensörüne sahip olması ile kamera konusunda rakiplerini aşan telefon yine lüks telefon modellerini tercih eden kişiler için 5 bin liradan alıcı buluyor.

Samsung Galaxy S9 (4000 TL)

Eğer ki daha orta segment bir telefon modeli arıyorsanız ve AMOLED ekran teknolojisini kullanmak istiyorsanız Samsung Galaxy S9 gayet uygun bir telefon olacaktır.

Küçük telefon seven kişiler için gayet uygun bir bütçe ile karşınıza çıkan Galaxy S9, su geçirmez özelliği ve kablosuz şarj imkanı ile harika bir deneyim sunuyor.

Samsung Galaxy A5 (1900 TL)

İyi bir telefona sahip olmak için günümüzde 4 ile 5 milyar lira civarında para harcamaya gerek olmadığını kanıtlayan Samsung, bin 900 liralık bu telefonu ile kullanıcılarına kaliteyi ve uygun bütçeyi bir arada sunuyor.

Bin 900 liradan astın alabileceğiniz bu telefon modelinde Samsung, AMOLED ekran, 16 megapiksel kameral, güçlü batarya ve yüksek sağlamlığı sizlere sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri