Snapchat’te Mesajlar Artık Silinebiliyor!

Uygulama yöneticileri ve geliştiricileri tarafından getirilen yeni özellik ile istenilen zamanda mesajların silinebilmesi mümkün kılınacak.

Snapchat’te Mesajlar Artık Silinebiliyor!

Son zamanlarda kullanıcı sayısında büyük bir düşüş yaşayan Snapchat, kalan kullanıcılarını memnun etmek ve tekrardan kullanıcı sayısını arttırmak amacıyla, yeni özelliğini duyurdu.

Instagram uygulaması tarafından sürekli olarak özellikleri çalınan Snapchat uygulamasında artık mesajlar silinebilecek.

Önümüzdeki günler içerisinde iOS ve Android işletim sistemlerine sunacağı güncelleme ile özelliğin aktif hale gelmesini sağlayacak olan uygulama, eski popülerliğini yeniden yakalamak istiyor.

Gizli Mesaj Silinemeyecek

Uygulama yöneticileri ve geliştiricileri tarafından getirilen yeni özellik ile istenilen zamanda mesajların silinebilmesi mümkün kılınacak.

Birçok kullanıcının uzun zamandır beklediği özelliğin Snapchat uygulamasına henüz gelmesi, kullanıcılar tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalsa da, uygulama bu yeni özelliği sayesinde birçok yeni kullanıcı elde etmeyi hedefliyor.Snapchat kullanıcılarının en çok istediği özelliklerden biri olan “gizli mesaj silme” özelliği konusunda halen daha bir geliştirme yapmayan uygulama, getirilen bu özellikte de böyle bir özelliğin bulunmadığını bildirdi.

Özel Ya Da Grup Sohbetlerinde Kullanılabilecek

Snapchat tarafından getirilen mesaj silme özelliği, hem özel mesajlarda hem de grup sohbetlerinde kullanılabilecek. Bu özelliğin kullanılması için silmek istediğiniz mesajın üzerine bir süre basılı tutmanız ve ardından karşınıza gelen sil seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Gelen bu yeni özellik ile yazım yanlışları daha kolay bir şekilde silinebilecek veya okunmasını istemediğiniz mesajların temizliğini sağlayabileceksiniz.

Güncelleme Gelecek Hafta

Snapchat yeni özelliğini kullanıcılarına gelecek hafta sunmayı hedefliyor.

İlk olarak Whatsapp tarafından getirilen bu özelliği, kendi uygulamasında da kullanmaya başlayan Snapchat, böylelikle kullanıcılarına daha rahat bir kullanım hakkı sunuyor.

Tüm sosyal medya uygulamalarında mesaj silme özelliğinin bulunması gerekiyor. Bu sayede kullanıcılar kendilerini uygulama içerisinde daha güvenli hissediyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri